Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców: Przegrane juniorów starszych MKS PM MPEC Tarnów w 1/ 8 Finałów Mistrzostw Polski w Kwidzynie

Piłka ręczna chłopców: Przegrane juniorów starszych MKS PM MPEC Tarnów w 1/ 8 Finałów Mistrzostw Polski w Kwidzynie

           MKS PM MPEC Tarnw Juniorzy starsi barae Krakw 23.01.18 II

           Od piątku do niedzieli / 16 – 18.02.2018r. / w Kwidzynie odbywał się turniej piłki ręcznej - 1/ 8 Finałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej z udziałem  4 drużyn: KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski, MTS Kwidzyn, KS Wybrzeże Gdańsk i zawodników naszego klubu. Tarnowianie przegrali 3 mecze i zostali sklasyfikowani na 13 – 16 miejscu w Polsce w tej kategorii wiekowej, które jest dla naszej drużyny bardzo dobrym osiągnieciem !

 Kategoria: Juniorzy Starsi:

MKS PM MPEC Tarnów                -              KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.                        35 – 40 /16– 23/

MKS PM MPEC Tarnów           -                   MTS Kwidzyn                                                31 – 47 /14 – 23/

MKS PM MPEC Tarnów                -              KS Wybrzeże Gdańsk                                    27 – 36 /14 -15/

Skład zespołu:

Bramkarze: Robert Pyrek i Krzysztof Ocytko

Zawodnicy i bramki / w trzech meczach/: Adrian Zaucha, Jakub Kuta, Konrad Łuczyński /12/, Tomasz Musiał /3,/ Mateusz Wojdan /7/, Maksymilian Grzesik /18/, Marek Starzec /11/, Kacper Lazarowicz /7/, Andrzej Wicherek /23/, Filip Mądel /1/, Jakub Basierak /5/, Paweł Kozioł, Karol Płaneta /1/, Bartosz Paw /2/, Jakub Kuta.

Trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommesbach

Wydarzenia sportowe