Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót do zajęć stacjonarnych w Pałacu Młodzieży w Tarnowie od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r.

Od 19 kwietnia 2021 roku Pałac Młodzieży wraca do zajęć stacjonarnych. Zapewniamy jednocześnie wszystkich wychowanków i rodziców, że zajęcia prowadzone są z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z „Wytycznymi COVID dla Pałacu Młodzieży”
i bezwzględne stosowanie wszystkich rygorów tam ujętych. Wytyczne opracowane zostały zgodnie z rekomendacjami GIS, MZ i MEiN. Jest to o tyle ważne, że zawarliśmy w nich istotne wskazówki m.in. obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych placówki, obowiązek dezynfekcji rąk, zakaz przemieszczenia się rodziców w naszych obiektach, sposób kontaktowania się w różnych sprawach itp.

Jesteśmy przekonani, że stosowanie wspomnianych wytycznych zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich, a zajęcia będą się mogły odbywać w prawidłowy sposób. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zajęcia mają charakter dobrowolny, a uczestnictwo w nich zależy od decyzji rodziców dzieci i młodzieży oraz uczestników pełnoletnich.

Komunikaty dla rodziców i młodzieży

Od dnia 9.03.2021 r. zajęcia malarstwa i rysunku (plastyka) z p. Barbarą Leszczyńską są zawieszone do odwołania.

W dniach 14 - 23.06.2021r. zajęcia piłki ręcznej chłopców z p. Maciejem Gubernatem są o d w o ł a n e.

W dniach 16 - 23.06.2021 r. zajęcia piłki ręcznej dziewcząt z p. Łukaszem Szostakiem są o d w o ł a n e.

Od dnia 16.06.2021 r. zajęcia kulturalno-teatralne z p. Magdaleną Trusz są o d w o ł a n e.

W dniu 18.06.2021 r. zajęcia studium malarstwa i rysunku oraz ikony z p. Beatą Olszewską są o d w o ł a n e.

W dniu 18.06.2021 r. zajęcia w pracowni komputerowej z p. Wiesławem Koniecznym są o d w o ł a n e.

W dniu 18.06.2021 r. zajęcia judo z p. Bogusławem Kocikiem są o d w o ł a n e.

 

W dniach 17 - 18 czerwca 2021 r. s e k r e t a r i a t czynny w godz. 9.oo - 17.oo.

 

Biblioteka Pałacu Młodzieży w Tarnowie zwraca się z prośbą o zwrot wszystkich wypożyczonych książek do dnia 31 maja 2021 r.

 

 

 

 

 

Pałac Młodzieży – powrót do zajęć

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym wszystkich naszych wychowanków po dłuższej niż zwykle przerwie. Zarówno tych, którzy kontynuują pałacową przygodę, jak i nowych uczestników. Rozpoczynamy zajęcia stacjonarne zarówno w naszej głównej siedzibie przy ul. Piłsudskiego, jak i w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej 28, ale także w szkołach, które udostępniają nam swoje obiekty sportowe na potrzeby zajęć.

Bardzo prosimy wszystkich o zapoznanie się z „Wytycznymi COVID dla Pałacu Młodzieży” i bezwzględne stosowanie wszystkich rygorów tam ujętych. Jest to o tyle ważne, że zawarliśmy w tych wytycznych istotne zmiany m.in. zakaz przemieszczenia się rodziców w naszych obiektach, sposób kontaktowania się w różnych sprawach itp.

Mam przekonanie, że stosowanie wspomnianych wytycznych zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich, a zajęcia będą się mogły odbywać w prawidłowy sposób. W razie pytań czy wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji, podobnie jak wszyscy pracownicy.

Serdecznie pozdrawiam – Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie