Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA DO PAŁACU MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Rozpoczynamy II etap rekrutacji na zajęcia do Pałacu Młodzieży na nowy rok szkolny 2020/2021.

Zapisy na zajęcia w placówce będą się odbywać od 1 czerwca do poszczególnych pracowni wykazanych w tabeli poniżej
z uwzględnieniem przedziału wiekowego – prosimy zwrócić na to szczególną UWAGĘ!!!

 

Poniżej przedstawiamy Państwu możliwości złożenia wniosku:

  1. Plik wniosku w formacie PDF (do pobrania poniżej) który należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać w postaci skanu/zdjęcia mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 16.06.2020 r.

Formularz przesłany e-mailem będzie wymagał wydrukowania i dostarczenia podpisanego dokumentu w formie papierowej w terminie późniejszym, wyznaczonym przez placówkę, po zakończeniu zagrożenia epidemicznego.

WNIOSEK pdf - POBIERZ

2. Dla osób, które nie mają możliwości dostarczenia deklaracji w w/w sposób (patrz pkt.1), proponujemy skorzystanie
z pliku w formacie WORD (poniżej do pobrania), który po wypełnieniu (bez podpisu rodzica/opiekuna) należy przesłać w terminie do dnia 16.06.2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem w mailu:

 

„Zobowiązuję się do uzupełnienia podpisu na przesłanym w załączeniu wniosku w terminie wyznaczonym przez placówkę”.

Formularz przesłany e-mailem będzie wymagał wydrukowania i dostarczenia podpisanego dokumentu w formie papierowej w terminie późniejszym, wyznaczonym przez placówkę, po zakończeniu zagrożenia epidemicznego.

WNIOSEK word - POBIERZ 

  1. Wniosek można także dostarczyć drogą pocztową na adres placówki: Pałac Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów z dopiskiem „Wniosek o przyjęcie na zajęcia do PM”, do dnia 16.06.2020 r. (liczy się data stempla pocztowego) Przesłanie wniosku w tradycyjnej formie nie wymaga dodatkowego potwierdzenia.

 

  1. Ostatnią możliwością jest przyniesienie wniosku do Pałacu Młodzieży: w holu Pałacu Młodzieży, w dniach 01-16.06.2020 r. w godz. 8.00 – 14.00, dostępna będzie skrzynka podawcza, do której można wrzucać podpisane deklaracje w wersji papierowej. Te wnioski również nie będą wymagały dodatkowego potwierdzenia.

 

Niezależnie od wybranej formy dostarczenia wniosku rekrutacyjnego placówka nie wysyła automatycznie odrębnych potwierdzeń otrzymanych zgłoszeń.


Zapraszamy do składania deklaracji.

 

Rekrutacja - inne dokumenty do pobrania:

Regulamin Rekrutacji PDF

Harmonogram rekrutacji PDF

Wniosek

Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty odnośnie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, o stopniowym powrocie do stacjonarnego funkcjonowania szkół i wybranych placówek oświatowych w tym m.in. Pałaców Młodzieży z dniem 18 maja 2020 roku informujemy, iż wszystkie zajęcia są zawieszone na czas ograniczony do czasu wypełnienia wytycznych Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

O terminie rozpoczęcia zajęć w formie stacjonarnej będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Wszystkie zajęcia w Pałacu Młodzieży zawieszone do odwołania

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nadal wszystkie zajęcia dydaktyczne w Pałacu Młodzieży w Tarnowie są zawieszone do odwołania. Placówka jednak realizuje swoje zadania – w takim zakresie jak to jest możliwe – w sposób zdalny, także poprzez komunikację ze swoimi podopiecznymi. Wszystkie planowane wcześniej imprezy i wydarzenia w PM są odwołane, o ewentualnym nowym terminie ich realizacji poinformujemy w odpowiednim momencie.

Przypominamy i apelujemy o ograniczenie do niezbędnego minimum przemieszczania się oraz wychodzenia z domu.

Kontynuujemy działania ON-LINE, a nauczyciele przygotowują materiały dydaktyczne, które następnie są przekazywane uczniom za pośrednictwem Internetu, a także będą dostępne na  "pałacowym" profilu Facebooka

Uwaga

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wszystkie zajęcia dydaktyczne w Pałacu Młodzieży w Tarnowie są z a w i e s z o n e .

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?