Sukcesy szpadzistki Darii Marcinkiewicz

18.05 w Michałowicach odbył się 3 turniej z cyklu „O Puchar Żubrów”.

Daria zajęła 3 miejsce i tym samym zapewniła sobie start w turnieju finałowym (startuje 8 najlepszych zawodniczek), który odbędzie się na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Bardzo ładnie powalczyła również jej klubowa koleżanka Tosia Padło, która w kategorii młodzik zajęła 8 miejsce.

Gratulujemy!!!

Bez tytułu

Międzynarodowy Turniej Szermierczy

Daria Marcinkiewicz – finalistką Międzynarodowego Turnieju Szermierczego „O Miecz Zerwikaptur”

Nasza zawodniczka Daria Marcinkiewicz zajęła 8 miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „O Miecz Zerwikaptur”, który odbył się 13.05.19r. w Krakowie.

Międzynarodowy Turniej Bardejov Judo Open

4 maja 2019r

Alicja Mleczko – 3 m. w wadze 63 kg. W kat. juniorek młodszych (3 walki wygrane, 1 przegrana)

Nina Hynek - 3 m. w wadze 57 kg. W kat. juniorek młodszych (3 walki wygrane, 1 przegrana)

Aleksandra Worwa – 3 m. w kat. młodziczek (2 walki wygrane, 2 przegrane)

Emilia Banek - 3 m. w kat. młodziczek (2 walki wygrane, 2 przegrane)

W turnieju uczestniczyli zawodnicy z 15 europejskich krajów.

Alicja Mleczko Bardejov
Nina Hynek Bardejov
Aleksandra Worwa Bardejov
Emilia Banek Bardejov

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci w Judo 2019

11 maja 2019r

11 maja 2019 roku w Tuchowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci w Judo. W całych zawodach udział wzięło 200 zawodników podzielonych na dwie kategorie: dzieci i młodzicy. W tej starszej młodzików, zawodnicy rok ur. 2004 i 2005 z naszego klubu MKS PM Tarnów zajęli 1 miejsce drużynowo!

Zawodnicy MKS PM Tarnów: Jan Dziga m. I, Filip Wantuch m. I, Hubert Poręba (zawodnicy z Tuchowa, nie ma ich na zdjęciu) oraz na zdjęciu od lewej: Daniel Kaczor m. III, Mikołaj Szczepański m. I, Aleksandra Worwa m.I, Wiktoria Wojna, Emilia Banek m. III, Krzysztof Aksamit m. III i Nina Hynek m. III.

młodzicy 11.05.2019

Tarnowska Liga Judo

10.04.2019

Ruszyła Tarnowska Liga Judo

Randori szkoleniowe - turniej kierowany do dzieci, którego celem jest nauka zachowań startowych jego uczestników, nabywanie doświadczenia podczas walk sędziowanych i podnoszenie poziomu sportowego.
W turnieju wzięło udział prawie 140 os. z 6 klubów: Kępa Dębica, MOSiR Tuchów, Tora Wierzchosławice, Wolania Wola Rzędzińska, Błękitni Tarnów i MKS Pałac Młodzieży Tarnów.