Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WSPINAJ SIĘ I POMAGAJ!

Młodzież stojąca przed ścianka wspinaczkowąChciałbyś spróbować swoich sił w sporcie ekstremalnym? A może po prostu lubisz pomagać innym? Jeśli tak to mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia! Charytatywne zawody wspinaczkowe odbędą się już 27.03 na hali TOSIR (ul.Krupnicza 8A) w Tarnowie. Podczas zawodów będziesz mieć możliwość wspina się na aż 15 trasach o różnym stopniu trudności. Cały dochód zebrany podczas imprezy zasili konto fundacji Sprawne Wspinanie, zajmującej  się tworzeniem zajęć oraz zawodów wspinaczkowych dla osób z niepełnosprawnościami.

Organizatorem wydarzenia jest grupa tarnowskich licealistów, którzy postanowili wykorzystać swoją pasję, aby zrobić coś dobrego dla świata. Pod nazwą TAK!sprawni biorą udział w ogólnopolskiego olimpiadzie  Zwolnieni z Teorii, a swoje zmagania na bieżąco dokumentują na Facebooku i Instagramie pod nazwą tak_sprawni.  Nie czekaj i zaobserwuj już dziś!

Do zobaczenia na ścianie!

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?