Piłka ręczna dziewcząt

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

III miejsce szczypiornistek Pałacu Młodzieży w X Ogólnopolskim Memoriale Zbigniewa Barnasia w Piłce Ręcznej Dziewcząt  w Kategorii Młodziczek o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

Katarzyna Różycka z MKS PM MPEC Tarnów Królową Strzelców !

W sobotę 14 kwietnia odbył  się  X  Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia  w Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii młodziczek. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: UKS Alfa Szarów, UKS Sęp Wilczyska, SKS Kusy Kraków,  KS Korona Handball Kielce, KMKS Kraśnik i gospodynie turnieju MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej, który odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II rozgrywany był systemem każdy  z każdym. Tarnowianki prowadzone przez trenerów Łukasza Szostaka i Tomasza Śmieszka  zaczęły  turniej od porażki z UKS Alfa Szarów 10 – 12, następnie wygrały dwa mecze z SKS Kusy Kraków  13 – 10 i KMKS Kraśnik  9 – 8  oraz przegrały z KS Koroną Handball Kielce 8 – 11 i na koniec wygrały z UKS Alfa Szarów  11 – 6.

Dużym wyróżnieniem jest to, że Królową Strzelców została tarnowska szczypiornistka Katarzyna Różycka, która zdobyła w pięciu meczach 29 bramek.

Pałacowe dziewczęta grały w składzie: bramkarki: Julia Bednarz i Nadia Buch.

Zawodniczki i zdobyte bramki w turnieju: Martyna Dębowska /1/, Zuzanna Marek, Maja Gawlik /1/, Anna Łądkiewicz, Paulina Zielińska, Weronika Klich, Dagmara Biedroń /3/, Weronika Gondek, Katarzyna Różycka /29/, Monika Kopciuch /2/, Magdalena Leśniak /11/, Aleksandra Kulig, Emilia Plebańczyk, Daria Baut /4/.

Turniej zorganizowano  przy wsparciu finansowym Miasta Tarnowa. Organizatorami turnieju byli: Pałac Młodzieży Tarnów i MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Podmioty, które pomagały w organizacji turnieju i wspierają sekcję piłki ręcznej dziewcząt  MKS PM Tarnów:  Firmy Werteks i Benhauer – Salesmanago,  MPEC Tarnów  i  MPGK Tarnów,