Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • REKRUTACJA NA ZAJĘCIA DO PAŁACU MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

  Szanowni Rodzice, Opiekunowie

  Rozpoczynamy II etap rekrutacji na zajęcia do Pałacu Młodzieży na nowy rok szkolny 2020/2021.

  Zapisy na zajęcia w placówce będą się odbywać od 1 czerwca do poszczególnych pracowni wykazanych w tabeli poniżej
  z uwzględnieniem przedziału wiekowego – prosimy zwrócić na to szczególną UWAGĘ!!!

   

  Poniżej przedstawiamy Państwu możliwości złożenia wniosku:

  1. Plik wniosku w formacie PDF (do pobrania poniżej) który należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać w postaci skanu/zdjęcia mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 16.06.2020 r.

  Formularz przesłany e-mailem będzie wymagał wydrukowania i dostarczenia podpisanego dokumentu w formie papierowej w terminie późniejszym, wyznaczonym przez placówkę, po zakończeniu zagrożenia epidemicznego.

  WNIOSEK pdf - POBIERZ

  2. Dla osób, które nie mają możliwości dostarczenia deklaracji w w/w sposób (patrz pkt.1), proponujemy skorzystanie
  z pliku w formacie WORD (poniżej do pobrania), który po wypełnieniu (bez podpisu rodzica/opiekuna) należy przesłać w terminie do dnia 16.06.2020 r.na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem w mailu:

   

  „Zobowiązuję się do uzupełnienia podpisu na przesłanym w załączeniu wniosku w terminie wyznaczonym przez placówkę”.

  Formularz przesłany e-mailem będzie wymagał wydrukowania i dostarczenia podpisanego dokumentu w formie papierowej w terminie późniejszym, wyznaczonym przez placówkę, po zakończeniu zagrożenia epidemicznego.

  WNIOSEK word - POBIERZ 

  1. Wniosek można także dostarczyć drogą pocztową na adres placówki: Pałac Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów z dopiskiem „Wniosek o przyjęcie na zajęcia do PM”, do dnia 16.06.2020 r. (liczy się data stempla pocztowego) Przesłanie wniosku w tradycyjnej formie nie wymaga dodatkowego potwierdzenia.

   

  1. Ostatnią możliwością jest przyniesienie wniosku do Pałacu Młodzieży: w holu Pałacu Młodzieży, w dniach 01-16.06.2020 r. w godz. 8.00 – 14.00, dostępna będzie skrzynka podawcza, do której można wrzucać podpisane deklaracje w wersji papierowej. Te wnioski również nie będą wymagały dodatkowego potwierdzenia.

   

  Niezależnie od wybranej formy dostarczenia wniosku rekrutacyjnego placówka nie wysyła automatycznie odrębnych potwierdzeń otrzymanych zgłoszeń.


  Zapraszamy do składania deklaracji.

   

  Rekrutacja - inne dokumenty do pobrania:

  Regulamin Rekrutacji PDF

  Harmonogram rekrutacji PDF

  Wniosek

 • Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie

  W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty odnośnie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, o stopniowym powrocie do stacjonarnego funkcjonowania szkół i wybranych placówek oświatowych w tym m.in. Pałaców Młodzieży z dniem 18 maja 2020 roku informujemy, iż wszystkie zajęcia są zawieszone na czas ograniczony do czasu wypełnienia wytycznych Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

  O terminie rozpoczęcia zajęć w formie stacjonarnej będziemy Państwa informowali na bieżąco.

 • Bezpieczne Wakacje z Pałacem Młodzieży - Akcja Lato 2019

  Pałac Młodzieży w Tarnowie, jak co roku organizuje, w czasie trwania  wakacji,  zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży, które pozostają w tym okresie w Tarnowie. Zapisy na półkolonie już od 20 maja.

   

  Jak zwykle proponujemy bardzo urozmaicony program zajęć.  Oprócz zajęć, które obejmą praktycznie wszystkie pracownie Pałacu Młodzieży w programie m.in. ciekawa wycieczka, wyjścia na basen, ściankę wspinaczkową itp.

  WARSZTATY ARTYSTYCZNE i REKREACYJNO – SPORTOWE w formie półkolonii:

  Miejsce: Pałac Młodzieży w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24

  Termin: - zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 w czterech turnusach:

  I termin – 1.07 – 5.07.2019 r.

  II termin – 8.07 – 12.07.2019 r.

  III termin – 15.07 – 19.07.2019 r.

  IV termin – 22.07 – 26.07.2019 r.

  Uczestnicy: dzieci obecnie uczęszczające do klas I – VI  szkół podstawowych (legitymacje szkolne obowiązkowe).

  Koszt za tydzień 210 zł dla uczniów tarnowskich szkół podstawowych , dla uczniów spoza Tarnowa 225  zł.

  Jedno dziecko może być zapisane na maksymalnie dwa turnusy półkolonijne.

  Codziennie zapewnione są oprócz interesujących zajęć: opieka pedagogiczna, obiad, drożdżówka, woda.

  Zapisy na półkolonie przyjmowane będą od poniedziałku 20 maja do 21 maja dla wychowanków Pałacu Młodzieży od godziny 8.00 w sekretariacie PM (I piętro) oraz od 22 do 24 maja dla pozostałych dzieci.

  Druk wniosku na zapisy półkolonijne poniżej:

  Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

  Regulamin wypoczynku

  Upoważnienie do odbioru Dziecka

  Zasady rekrutacji na półkolonię

   

   

 • Pałac Młodzieży i Rada Osiedla Starówka zapraszają na rodzinny piknik – 2 czerwca

  Dzień Dziecka – Piknik Rodzinny

  W sobotę 2 czerwca na terenach Pałacu Młodzieży w Tarnowie (wejście od ul. Słowackiego) zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, ale i nieco starszych.

  Będą dmuchane zamki, cukierki, tatuaże, kino letnie, a nawet przepyszne pałacowe ciastka – wszystko za darmo. Ponadto na scenie wystąpią dzieci z różnych pracowni Pałacu Młodzieży. Zaprezentują się mi.in. pałacowi wokaliści i wokalistki, grupy tańca nowoczesnego Dziewczęca Grupa IMPULS, pary tańca towarzyskiego PAŁAC MŁODZIEŻY EMIKA, a uczestniczki pracowni kroju i szycia zaprezentują oryginalny pokaz mody. Na naszych stoiskach będzie można zbudować modele samolotów, pobawić się w Małego Odkrywcę, będzie malowanie twarzy oraz gry i zabawy dla przedszkolaków. Chętni będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach plastycznych, a także pograć w szachy. Dodatkowo zaprezentują się pałacowi piłkarze ręczni, koszykarki oraz szermierze. Będzie można spróbować swoich sił w różnych konkursach z nagrodami. Wszystkie te atrakcje całkowicie bezpłatnie.

  Oprócz tego kiermasz, stoiska gastronomiczne, pokazy sportowe i edukacja zdrowotna. To wszystko (i nie tylko) 2 czerwca od godziny 15 na terenach Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

 • Rekrutacja na wolne miejsca do Pałacu Młodzieży

  21 maja 2018 roku rozpocznie się nabór kandydatów na zajęcia w Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja na wolne miejsca trwała będzie od 21 maja do 15 czerwca b.r. Wnioski należy składać w sekretariacie PM od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 19.

  W załącznikach znajdziecie Państwo Regulamin rekrutacji oraz wniosek o przyjęcie do PM.

 • Najlepsza majówka to majówka z planszówkami!

  Już w najbliższą sobotę 12.05.2018, w godzinach 11.00 – 14.00 odbędzie się  kolejne  Planszowisko. Czekamy nie tylko na wielbicieli gier planszowych, ale także na tych, którzy lubią wyzwania i rywalizację. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas – przyjdź do Pałacu Młodzieży. Gwarantujemy dobrą zabawę!

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

  Projekt plakatu: Monika Dalczyńska

 • Mateusz Wojdan z MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów powołany do Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej !

  Po sukcesie związanym z udziałem drużyny MKS Pałac Młodzieży MPEC  Tarnów w turniejach rozgrywek centralnych i awansie do  „ósemki” najlepszych drużyn  w Polsce w kategorii juniorów młodszych zawodnik MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  Mateusz Wojdan  -  trener klubowy Bartosz Bommersbach został powołany do Reprezentacji Polski  rocznika 2000 i mł.

  Mateusz Wojdan leworęczny zawodnik grający na pozycji prawe skrzydło został „dostrzeżony”  przez trenera kadry na turnieju w Ciechanowie podczas ¼ Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

  Trener kadry Piotr Obrusiewicz powołał  24  zawodników na konsultację szkoleniową, które odbędzie się w terminie 12-18.06.2017 r. w COS OPO Szczyrk.

 • Piękne recytacje wychowanków Pałacu Młodzieży w eliminacjach wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego w Krakowie

  26 maja 2017r. wytypowani wychowankowie zajęć teatralnych Pałacu Młodzieży w Tarnowie  wyjechali wraz z opiekunem Izabelą Surdej na eliminacje XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla najmłodszych ,,Entliczek- pentliczek”, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie. Naszą placówkę prezentowali: Zuzanna Kandefer, Maja Cichoń, Emilia Lewicka, Amelia Lechowicz, Laura Możdżeń i Kaja Lelko. Dla większości z nich był to pierwszy występ na tak dużej scenie i dostarczył wiele wrażeń. Lista nominowanych do finału konkursu zostanie ogłoszona na początku czerwca. Już teraz można pogratulować naszym najmłodszym wychowankom, którzy pięknie prezentowali Pałac Młodzieży podczas przesłuchań.

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?