Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Bezpieczne Wakacje z Pałacem Młodzieży - Akcja Lato 2019

  Pałac Młodzieży w Tarnowie, jak co roku organizuje, w czasie trwania  wakacji,  zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży, które pozostają w tym okresie w Tarnowie. Zapisy na półkolonie już od 20 maja.

   

  Jak zwykle proponujemy bardzo urozmaicony program zajęć.  Oprócz zajęć, które obejmą praktycznie wszystkie pracownie Pałacu Młodzieży w programie m.in. ciekawa wycieczka, wyjścia na basen, ściankę wspinaczkową itp.

  WARSZTATY ARTYSTYCZNE i REKREACYJNO – SPORTOWE w formie półkolonii:

  Miejsce: Pałac Młodzieży w Tarnowie ul. Piłsudskiego 24

  Termin: - zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 w czterech turnusach:

  I termin – 1.07 – 5.07.2019 r.

  II termin – 8.07 – 12.07.2019 r.

  III termin – 15.07 – 19.07.2019 r.

  IV termin – 22.07 – 26.07.2019 r.

  Uczestnicy: dzieci obecnie uczęszczające do klas I – VI  szkół podstawowych (legitymacje szkolne obowiązkowe).

  Koszt za tydzień 210 zł dla uczniów tarnowskich szkół podstawowych , dla uczniów spoza Tarnowa 225  zł.

  Jedno dziecko może być zapisane na maksymalnie dwa turnusy półkolonijne.

  Codziennie zapewnione są oprócz interesujących zajęć: opieka pedagogiczna, obiad, drożdżówka, woda.

  Zapisy na półkolonie przyjmowane będą od poniedziałku 20 maja do 21 maja dla wychowanków Pałacu Młodzieży od godziny 8.00 w sekretariacie PM (I piętro) oraz od 22 do 24 maja dla pozostałych dzieci.

  Druk wniosku na zapisy półkolonijne poniżej:

  Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

  Regulamin wypoczynku

  Upoważnienie do odbioru Dziecka

  Zasady rekrutacji na półkolonię

   

   

 • Pałac Młodzieży i Rada Osiedla Starówka zapraszają na rodzinny piknik – 2 czerwca

  Dzień Dziecka – Piknik Rodzinny

  W sobotę 2 czerwca na terenach Pałacu Młodzieży w Tarnowie (wejście od ul. Słowackiego) zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, ale i nieco starszych.

  Będą dmuchane zamki, cukierki, tatuaże, kino letnie, a nawet przepyszne pałacowe ciastka – wszystko za darmo. Ponadto na scenie wystąpią dzieci z różnych pracowni Pałacu Młodzieży. Zaprezentują się mi.in. pałacowi wokaliści i wokalistki, grupy tańca nowoczesnego Dziewczęca Grupa IMPULS, pary tańca towarzyskiego PAŁAC MŁODZIEŻY EMIKA, a uczestniczki pracowni kroju i szycia zaprezentują oryginalny pokaz mody. Na naszych stoiskach będzie można zbudować modele samolotów, pobawić się w Małego Odkrywcę, będzie malowanie twarzy oraz gry i zabawy dla przedszkolaków. Chętni będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach plastycznych, a także pograć w szachy. Dodatkowo zaprezentują się pałacowi piłkarze ręczni, koszykarki oraz szermierze. Będzie można spróbować swoich sił w różnych konkursach z nagrodami. Wszystkie te atrakcje całkowicie bezpłatnie.

  Oprócz tego kiermasz, stoiska gastronomiczne, pokazy sportowe i edukacja zdrowotna. To wszystko (i nie tylko) 2 czerwca od godziny 15 na terenach Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

 • Rekrutacja na wolne miejsca do Pałacu Młodzieży

  21 maja 2018 roku rozpocznie się nabór kandydatów na zajęcia w Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja na wolne miejsca trwała będzie od 21 maja do 15 czerwca b.r. Wnioski należy składać w sekretariacie PM od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 19.

  W załącznikach znajdziecie Państwo Regulamin rekrutacji oraz wniosek o przyjęcie do PM.

 • Najlepsza majówka to majówka z planszówkami!

  Już w najbliższą sobotę 12.05.2018, w godzinach 11.00 – 14.00 odbędzie się  kolejne  Planszowisko. Czekamy nie tylko na wielbicieli gier planszowych, ale także na tych, którzy lubią wyzwania i rywalizację. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas – przyjdź do Pałacu Młodzieży. Gwarantujemy dobrą zabawę!

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

  Projekt plakatu: Monika Dalczyńska

 • Mateusz Wojdan z MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów powołany do Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej !

  Po sukcesie związanym z udziałem drużyny MKS Pałac Młodzieży MPEC  Tarnów w turniejach rozgrywek centralnych i awansie do  „ósemki” najlepszych drużyn  w Polsce w kategorii juniorów młodszych zawodnik MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  Mateusz Wojdan  -  trener klubowy Bartosz Bommersbach został powołany do Reprezentacji Polski  rocznika 2000 i mł.

  Mateusz Wojdan leworęczny zawodnik grający na pozycji prawe skrzydło został „dostrzeżony”  przez trenera kadry na turnieju w Ciechanowie podczas ¼ Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

  Trener kadry Piotr Obrusiewicz powołał  24  zawodników na konsultację szkoleniową, które odbędzie się w terminie 12-18.06.2017 r. w COS OPO Szczyrk.

 • Piękne recytacje wychowanków Pałacu Młodzieży w eliminacjach wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego w Krakowie

  26 maja 2017r. wytypowani wychowankowie zajęć teatralnych Pałacu Młodzieży w Tarnowie  wyjechali wraz z opiekunem Izabelą Surdej na eliminacje XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla najmłodszych ,,Entliczek- pentliczek”, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie. Naszą placówkę prezentowali: Zuzanna Kandefer, Maja Cichoń, Emilia Lewicka, Amelia Lechowicz, Laura Możdżeń i Kaja Lelko. Dla większości z nich był to pierwszy występ na tak dużej scenie i dostarczył wiele wrażeń. Lista nominowanych do finału konkursu zostanie ogłoszona na początku czerwca. Już teraz można pogratulować naszym najmłodszym wychowankom, którzy pięknie prezentowali Pałac Młodzieży podczas przesłuchań.

 • Chwila dla Mamy – Metamorfozy w Pałacu Młodzieży

  maja 2017r. w sali teatralnej Pałacu Młodzieży tarnowskie mamy mogły się zrelaksować podczas licznych atrakcji przygotowanych przez:

  1. Pracownie Pałacu Młodzieży:

  Fasonik - Natalia Idzior, Zuzanna Moskal, Adrian Fijor i Ilona Sępek  wykonywali mamom manicure, Magdalena Masłowska i Aleksandra Łabno upiekły muffiny.

  Kulinarna - upiekła ciastka, przygotowała kanapki i napoje,

  Wokalna - zaprezentowali się uczestnicy pani Małgorzaty Boruch,

  Choreograficzna - tańczył zespół "Impuls" prowadzony przez panią Jadwigę Binek,

  Graficzna - Tutaj pod nadzorem Grzegorza Mazura mamy mogły sprawdzić symulację w doborze fryzury i koloru włosów,

  Fotograficzną - Tomasz Sobczak robił mamom pamiątkowe zdjęcia ,

  Wolontariat i Świetlica - zapewnili opiekę nad dziećmi;

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?