Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już 17 września 2016 druga edycja projektu „Rodzinne wędrówki w Jamnej”!!

Stowarzyszenie „Jamna dla pokoleń” realizuje w partnerstwie z Pałacem Młodzieży w Tarnowie projekt "Rodzinne wędrówki w Jamnej". Projekt jest adresowany do dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków z Tarnowa i powiatu tarnowskiego i jest świetną propozycją rekreacji dla całych rodzin na zakończenie lata.
"Rodzinne wędrówki w Jamnej" to rodzaj warsztatów krajoznawczych i kulinarnych, pełnych ciekawych doświadczeń, wiedzy o historii i przyrodzie Jamnej, dobrej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu oraz pysznego i zdrowego jedzenia. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.jamnadlapokolen.pl oraz pod numerem telefonu 506 052 814.
Udział w imprezie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do projektu poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie www.jamnadlapokolen.pl
Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?