Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownia malarstwa i rysunku

Pracownia malarstwa i rysunku

Pracownia działa w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Uczestnicy Pracowni rozwijają swoje zdolności i zainteresowania w zakresie malarstwa, rysunku artystycznego, architektonicznego, wykonywania biżuterii, projektowania i innych. Największą część uczestników stanowi młodzież, która przygotowuje się do egzaminów do szkół artystycznych i technicznych. Uczestnicy pracowni doskonale radzą sobie z przedmiotami takimi jak RYSUNEK, MALARSTWO, RZEŹBA, KOMPOZYCJA, PROJEKTOWANIE. Pozostali uczestnicy  traktują swoje uczestnictwo w zajęciach jako rozwijanie zainteresowań, zdolności plastycznych, jako hobby.

Zajęcia prowadzone są nie tylko w pracowni w Pałacu ale także w plenerze - na  plenerach rysunkowych i malarskich w Tarnowie i poza miastem. Dodatkowo zajęcia są uzupełniane wiedzą o sztuce, zwiedzaniem wystaw malarstwa, fotografii, plakatu, rzemiosła artystycznego, zwiedzaniem zabytków, spotkaniami z artystami i ludźmi kultury.

Na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Prowadząca: mgr Barbara Leszczyńska – nauczyciel malarstwa, rysunku artystycznego, architektonicznego, plastyki. Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich w obecnym Instytucie Sztuki w Krakowie. Dodatkowo uzyskała dyplom konserwatora dzieł sztuki i przedmiotów artystycznych. Posiada również kwalifikacje z zakresu Oligofrenopedagogiki dające uprawnienia do pracy z uczniami niepełnosprawnymi.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się.

Więcej informacji – adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.