Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Relacja ze Spotkania Wielkanocnego dla Osób Samotnych i Starszych

W dniu 28 kwietnia 2010 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbyło się Spotkanie Wielkanocne dla Osób Samotnych i Starszych, zorganizowane przez młodzież z Klubu Kreatywnej Młodzieży.  Wolontariusze wsparci przez tarnowskie szkoły oraz firmy prywatne przygotowali poczęstunek. Część artystyczną przygotowały dzieci i młodzież z Pracowni Muzycznej Pani Małgorzaty Boruch.  zobacz zdjęcia>>

 

W dniu 28 kwietnia 2010 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbyło się Spotkanie Wielkanocne dla Osób Samotnych i Starszych, zorganizowane przez młodzież z Klubu Kreatywnej Młodzieży.  Wolontariusze wsparci przez tarnowskie szkoły oraz firmy prywatne przygotowali poczęstunek. Część artystyczną przygotowały dzieci i młodzież z Pracowni Muzycznej Pani Małgorzaty Boruch. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze a poczęstunek bardzo smakował gościom. Zainteresowane Osoby wzięły następnie udział w Koncercie Muzyki Klasycznej „Fortepian”, który w tym dniu odbywał się w Pałacu Młodzieży.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, dzięki  którym udało nam się zorganizować to  Spotkanie. Na szczególne podziękowania zasługują: SP nr 3, SP nr 8, Zespół Szkół Sportowych, Właściciele firmy Mikrus-Bis za przygotowanie pysznego dania gorącego, oraz  firmy Jaj-Pol.
Młodzi Wolontariusze w następnych dniach odwiedzili również z ciastem i życzeniami rodzinę wielodzietną, której przekazana została paczka świąteczna.    
Serdecznie dziękuję również Dyrekcji Pałacu Młodzieży za wsparcie Akcji oraz Wszystkim wspaniałym Wolontariuszkom z Klubu Kreatywnej Młodzieży i ich Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania.
Opiekun KKM Joanna Wielgus