Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

PLANSZOWISKO znowu w grze!

Gramy od 2013 roku, i będziemy grać dalej! Gdzie? W Pałacu Młodzieży! W ciągu miesiąca powiększyliśmy nasze planszówkowe zasoby o kilkadziesiąt nowych gier. A to dopiero początek!

Najbliższe spotkanie, zgodnie z tradycją, zaplanowano na drugą sobotę kwietnia – 8.04.2017, w godz. 11.00 – 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości – już niebawem rozpocznie swoją działalność Pałacowy Klub Gier Planszowych. Szczegóły już wkrótce.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas słowem i czynem. Specjalne podziękowania kierujemy do Urzędu Miasta Tarnowa, Rady Rodziców Pałacu Młodzieży, wydawnictw Granna i Piatnik, które pokaźnie wzbogaciły naszą bibliotekę gier, Tarnowskiego Klubu Fantastyki Tarnawar oraz prywatnych darczyńców, którzy hojnie odpowiedzieli na nasz apel. Dzięki takiemu wsparciu zadowolimy nawet najbardziej wymagających graczy.

Liczymy na obecność naszych wiernych uczestników, tych którzy są z nami od pierwszego spotkania! Do zobaczenia na Planszowisku!

Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

Współpraca: Granna, Piatnik, Centrum Gier VETO

Plakat: projekt Anna Łazarz

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?