Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hala sportowo-widowiskowa - oferta wynajmu

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą skorzystania z naszych obiektów, które nadają się do przygotowania zarówno spotkań kameralnych, jak i imprez masowych.

 

Oferta wynajmu HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ

Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Nasza oferta wynajmu hali skierowana jest przede wszystkim do agencji artystycznych, impresariatów, jak również firm zainteresowanych organizacją dużych przedsięwzięć artystycznych typu: koncerty muzyczne, wieczory artystyczne, występy kabaretowe, przedstawienia, widowiska, zawody sportowe itp.


Hala dysponuje sceną teatralno-widowiskową o wymiarach 20,7 m x 10,9 m, wysokość sceny to 5,75 m i jest ona umieszczona 50 cm od poziomu zero. Pomieszczenie wyposażone jest w kaskadowy układ miejsc siedzących, co umożliwia komfortowy odbiór każdemu          z widzów. Scena oddzielona jest od miejsc siedzących płytą boiska o wymiarach 17,5 m x 30 m, która może być zagospodarowana jako sektor stojący lub stanowić dodatkową część miejsc siedzących.

Hala posiada 992 miejsca siedzące. Możliwa jest dostawka 450 krzeseł na płycie boiska.

Przed budynkiem znajduje się duży bezpłatny parking, a dla samochodów obsługi imprezy (np. koncertu) jest do dyspozycji parking wewnętrzny.

Obecnie standard hali sportowo-widowiskowej można zakwalifikować jako dobry - średni (oczywiście spełnia warunki organizowania imprez, także masowych), ale    w najbliższym czasie planowany jest jej remont.

 

 

 

Dodatkowe informacje:

  • moc przyłączenia 40 kW
  • oświetlenie i nagłośnienie imprez zapewniają użytkownicy hali we własnym zakresie, ale możliwe jest skorzystanie – po uprzednim uzgodnieniu – ze sprzętu będącego w dyspozycji Pałacu Młodzieży

Możliwy wynajem sali w systemie godzinowym lub całodziennym.

Istnieje możliwość dodatkowych usług według indywidualnych potrzeb klienta. W ich zakres może wchodzić m.in. poprowadzenie podczas imprezy konferansjerki przez przygotowanych pracowników Pałacu Młodzieży, catering, dodatkowe nagłośnienie lub oświetlenie.

 

Cena ustalana indywidualnie.

W celu wynajmu sali i uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Pałacu Młodzieży  w godz. 8:00 - 18:00,  tel. 14 / 622-03-85.

Obowiązuje rezerwacja pisemna: fax: 14 / 621-15-41; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sala Konferencyjna - oferta wynajmu

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą skorzystania z naszych obiektów, które nadają się do przygotowania zarówno spotkań kameralnych, jak i imprez masowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu sali teatralnej w Pałacu Młodzieży

 

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do firm, jak i podmiotów poszukujących odpowiedniej przestrzeni do celów dydaktycznych, konferencyjnych szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych, spotkań biznesowych, kursów, paneli dyskusyjnych, odczytów, jak również wszelkiego rodzaju większych i mniejszych spotkań.

W tarnowskim Pałacu Młodzieży istnieje możliwość wynajęcia atrakcyjnego pomieszczenia, które znakomicie nadaje się zarówno na konferencje, jak i wieczory artystyczne.

Sala dysponuje sceną teatralno-widowiskową, dzięki czemu stanowi znakomite miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć scenicznych. Pomieszczenie wyposażone jest w wentylację, podwieszany pod sufitem projektor multimedialny wraz z ekranem. Oświetlona jest zarówno światłem naturalnym, jak i sztucznym z możliwością zaciemnienia przy użyciu rolet wewnętrznych.

Przestrzeń, którą oddajemy do Państwa dyspozycji, szczególnie polecamy przy organizacji: koncertów muzycznych, wieczorów artystycznych, przedstawień, widowisk, szkoleń, konferencji, prezentacji itp.

 

Oferujemy Państwu:

– salę teatralną na 150 osób (możliwość dostawki 30 miejsc)
– nagłośnienie (możliwy własny sprzęt)
– oświetlenie (możliwy własny sprzęt)
– rzutnik multimedialny
– ekran projekcyjny
– laptop/magnetofon
– dostęp do Internetu
– mikrofony
– dodatkowa możliwość zamówienia cateringu

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sala może zostać dostosowana i zaaranżowana w dogodny sposób w zależności od upodobań i rodzaju organizowanego przedsięwzięcia.

 

Cennik: godzina (60 min.) – 250 zł netto

Wymiary sali: 8 m x 18 m

Wymiary sceny: 8 m x 8 m

 

Możliwy wynajem sali w systemie godzinowym lub całodziennym.

W celu wynajmu sali i uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Pałacu Młodzieży  w godzinach 8:00 - 18:00,  tel. 14 / 622-03-85.

Obowiązuje rezerwacja pisemna: fax 14 / 621-15-41; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydarzenia sportowe