Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rada Rodziców

Zebranie Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

Informujemy, że 30 września 2021 r. o godzinie 17 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców, których dzieci uczęszczają w tym roku szkolnym na zajęcia w Pałacu Młodzieży w Tarnowie do udziału w Radzie Rodziców.

Początek zebrania o godz. 17 w Sali 52 w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 w Tarnowie

Wspieramy Pałac Młodzieży w Tarnowie

Rozpoczęła się, zainicjowana przez Radę Rodziców i tarnowską firmę Czakram,  akcja "Wspieramy Pałac Młodzieży w Tarnowie". Jeżeli ktokolwiek związany lub niezwiązany z Pałacem Młodzieży w Tarnowie zleci  usługę tarnowskiej firmie  za co najmniej 100 zł netto
(123 zł brutto) to Czakram przekaże 10 zł (brutto) na konto Rady Rodziców Pałacu Młodzieży.Wiemy ,że te fundusze zostaną dobrze spożytkowane  i przyczynią się do rozwoju podopiecznych PM.
Ulotki można wydrukować z naszej strony, są także do pobrania w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 oraz dostępne w firmie Czakram ul. Dojazd 1.
Prosimy o rozpropagowanie tej nietuzinkowej  akcji wśród znajomych.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?