Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rada Rodziców

Rada Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie

 

W imieniu Rady Rodziców działającej przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie pragniemy Państwa zachęcić do wnoszenia składek na Radę Rodziców.

Zgromadzone w ten sposób fundusze pozwolą na realizację wielu przedsięwzięć skierowanych do Państwa dzieci : konkursy, olimpiady, zakup pomocy dydaktycznych, współfinansowanie wyposażenia pracowni, fundowanie nagród w konkursach organizowanych przez Pałac Młodzieży, dofinansowanie warsztatów tematycznych oraz imprez kulturalnych.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców oraz nauczycieli do kierowania do Nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Można się z nami kontaktować pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Decyzją nowej Rady Rodziców (zgodnie z uchwalonym Regulaminem Rady

Rodziców) została uchwalona wysokość dobrowolnej składki na rok szkolny

2018/2019 w wysokości 100 zł za każdego uczestnika zajęć. Składkę można wpłacać jednorazowo lub w dowolnych ratach na rachunek bankowy.

 

Dane do przelewu:

Rada Rodziców przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Piłsudskiego 24, numer konta 04 8591 0007 0301 0293 5737 0001 ( bank KBS ) tytuł wpłaty: Zajęcia na które uczęszcza dziecko / nazwisko instruktora

 

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

 

Rada Rodziców

Skład Rady Rodziców przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie w roku szkolnym 2018/2019

 

Marzena Duras - Przewodnicząca

Marcin Hebda -  zastępca Przewodniczącej

Iwona Pazgan - Skarbnik

Renata Ciurej - Sekretarz

Elżbieta Łątka-Zabawa - Członek Komisji Rewizyjnej

Piotr Wajda - Członek Komisji Rewizyjnej

Bożena Ramian - Członek Komisji Rewizyjnej

Katarzyna Sypek - Członek Rady Rodziców

Andrzej Słowik - Członek Rady Rodziców