Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Składka / numer konta

Drodzy Rodzice,

Decyzją Rady Rodziców (zgodnie z Regulaminem RR) została uchwalona wysokość dobrowolnej składki na rok szkolny 2021/2022 w wysokości  50 zł za jedno półrocze , lub płatne jednorazowo 100zł  za cały rok na uczestnika zajęć.

Składkę można wpłacać jednorazowo lub w dowolnych ratach na rachunek bankowy numer :

04 8591 0007 0301 0293 5737 0001 ( bank KBS )

tytuł wpłaty:  Zajęcia na które uczęszcza dziecko / nazwisko instruktora

W imieniu Rady Rodziców działającej przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie pragniemy Państwa zachęcić do wnoszenia składek na Radę Rodziców. Zgromadzone w ten sposób fundusze pozwolą na realizację wielu przedsięwzięć skierowanych do Państwa dzieci : konkursy, olimpiady, zakup pomocy dydaktycznych, współfinansowanie wyposażenia pracowni, fundowanie nagród w konkursach organizowanych przez Pałac Młodzieży, dofinansowanie warsztatów tematycznych oraz imprez kulturalnych..

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

 

Przewodnicząca RR

Łaś Teresa

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?