Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna dziewcząt

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów w najlepszej czwórce zespołów w Polsce !

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów w najlepszej czwórce  zespołów w Polsce ! 

II miejsce w Krakowie  w  ¼   Finałów Pucharu  Związku Piłki Ręcznej  i awans do ½ !

 Od piątku  do niedzieli  / 01 – 03.06.18 / w  Krakowie  odbywał się turniej piłki ręcznej w kategorii młodzików – 1/4 Finałów Związku Piłki Ręcznej w Polsce – nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii.  W turnieju obok młodzików MKS PM MPEC Tarnów prowadzonych przez trenera Szczepana Greczyńskiego wzięły udział drużyny gospodarzy SKS Kusy Kraków  oraz  SPR Pogoń 1945 Zabrze   i MKS MOS Wrocław.   W pierwszym meczu  tarnowianie wygrali siedmioma bramkami z drużyną z Wrocławia. W II dniu młodzi tarnowscy szczypiorniści ulegli faworyzowanej drużynie z Zabrza. W ostatnim trzecim dniu turnieju pewnie pokonali 6 bramkami drużynę gospodarzy SKS Kusy Kraków  i wspólnie z drużyną z Zabrza uzyskali awans do najlepszej „ czwórki „ zespołów w tej kategorii – rocznika 2003 i mł.

Czytaj więcej: Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  w najlepszej czwórce  zespołów w Polsce !

Piłka ręczna dziewcząt

Struktura sekcji piłki ręcznej dziewcząt:

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia: Tomasz Śmieszek

Wiek wychowanków: 15-19 lat

Specyfika prowadzonych zajęć: grupa zaawansowana, treningi prowadzone 3 razy w tygodniu udział w rozgrywkach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Kontakt z prowadzącym: tel. 668496523

 

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia: Marta Świątek - Węc

Wiek wychowanków: 14-15 lat

Specyfika prowadzonych zajęć: grupa zaawansowana, treningi prowadzone 3 razy w tygodniu udział w rozgrywkach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Kontakt z prowadzącym: tel. 501760984

 

Nazwa pracowni: Piłka ręczna dziewcząt

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia: Łukasz Szostak

Wiek wychowanków: 11-12

Specyfika prowadzonych zajęć: Grupa rozgrywkowa o średnim poziomie zaawansowana, trenująca 3 razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowie. Drużyna biorąca udział w rozgrywkach wojewódzkich i turniejach ogólnopolskich.

Kontakt z prowadzącym: 791527141

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?