Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Rusza  IV edycja  konkursu wokalnego  TARNÓW MA GŁOS  

Pałac Młodzieży   w Tarnowie  oraz Rada Osiedla Starówka zapraszają młodych wokalistów ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych do udziału w konkursie. W tym roku konkurs wokalny TARNÓW MA GŁOS  odbędzie się tak jak w poprzednich edycjach w amfiteatrze, tym razem 30 września.  Startujemy od godziny 16 .

Wokaliści zaprezentują się w trzech kategoriach:

-szkoły podstawowe klasa I-IV

-szkoły podstawowe klasa V-VIII

-szkoły ponadpodstawowe , studenci

W konkursie wystąpią także osoby z niepełnosprawnością

 

Czekamy na zgłoszenia do  17   września.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Wszelkie informacje, regulamin, formularz zgłoszenia  są dostępne na stronie www.pm.tarnow.pl

Jeżeli chcesz wyśpiewać   swoje marzenia      

WEŹ UDZIAŁ !  ZAPRASZAMY !

 

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

Kolejne tygodnie zajęć wakacyjnych w Pałacu Młodzieży

Uczniowie tarnowskich szkół podstawowych którzy nie mogli wyjechać na wakacje nad morze czy w góry uczestniczą w trwających od 28 czerwca półkoloniach, organizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. Zajęcia odbywają się na terenie szkół oraz w Pałacu Młodzieży.

Dzieci i młodzież uczestniczą w specjalnie dla nich przygotowanych przez nauczycieli Pałacu Młodzieży zajęciach. Dzieci korzystają z zajęć plastycznych, wokalnych, tanecznych, ceramiki, modelarstwa, kroju i szycia, w zajęciach uczących logicznego myślenia, poznają tajniki judo i szermierki. Z kolei w tarnowskich szkołach, które prowadzą półkolonie, nauczyciele z pracowni sportowych Pałacu Młodzieży w Tarnowie prowadzą zajęcia m.in. piłki ręcznej, koszykówki i szermierki.

Przedstawiamy krótką relacje fotograficzną z zajęć w trzecim i czwartym tygodniu zajęć.

Fot. Tadeusz Koniarz

Czytaj więcej: Kolejne tygodnie zajęć wakacyjnych w Pałacu Młodzieży

Świetne występy utalentowanych wokalistów z Pałacu Młodzieży

Szymon Chatała  utalentowany wokalista z  pracowni wokalnej Pałacu Młodzieży prowadzonej przez Małgorzatę Boruch  został laureatem II miejsca w prestiżowym XVIII Międzynarodowym Festiwalu  „Skowroneczek  w Nowym Sączu.  Uczestniczyli w nim wokaliści z Polski oraz z kilku europejskich państw. Rozśpiewany Szymon zachwycił międzynarodowe jury. Nagrodą oprócz dyplomu, przepięknej statuetki i innych nagród było studyjne nagranie piosenki, która pojawi się wkrótce. Czekamy na nią z niecierpliwością.

Laureatką Nagrody Specjalnej  w tym samym festiwalu została również inna wychowanka Pałacu - Dagmara Gromniak. Gratulacje

Na zdjęciu: Szymon Chatała

Fot. Organizator festiwalu

Kolejny tydzień tarnowskich półkolonii w Pałacu

Uczniowie siedzą w pracowni komputerowejDobiega końca drugi tydzień półkolonii letnich dla uczniów tarnowskich szkół. Dzieci i młodzież z czterech tarnowskich „podstawówek” uczestniczą w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach, które praktycznie obejmują wszystkie pracownie Pałacu Młodzieży. Zapraszamy do fotorelacji z tychże zajęć.

Fot. Tadeusz Koniarz

Czytaj więcej: Kolejny tydzień tarnowskich półkolonii w Pałacu

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?