Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Wolontariusz Roku 2016 i Tarnowska Gala Wolontariatu

V Tarnowska Gala Wolontariatu, ma na celu promocję i wyróżnienie młodzieży  i dorosłych najaktywniejszych spośród aktywnie działających w charakterze wolontariusza, stanowiących wzór do naśladowania. Będzie miała charakter uroczystości, podczas której zostaną wręczone okolicznościowe dyplomy, nagrody i statuetki „Wolontariusz Roku 2016”  w kategoriach - Wolontariusz Roku 2016– uczeń szkoły gimnazjalnej, Wolontariusz Roku 2016– uczeń szkoły ponadgimnazjalnej, Wolontariusz Roku 2016 - osoba dorosła .Tytuł przyznaje Kapituła Konkursu złożona z przedstawicieli miejskich organizacji działających na rzecz pomocy innym, Urzędu Miasta Tarnowa - spośród nadesłanych kandydatur zgodnie z regulaminem konkursu.

V Tarnowska Gala Wolontariatu jest okazją do promowania altruistycznych postaw młodzieży szkolnej i dorosłych, którzy swoim zachowaniem i bezinteresowną pomocą  mogą być wzorcem dla innych.

Zapraszamy 9.12.2016 piątek godz. 12.00 sala teatralna PM.

Patronat Honorowy – Prezydent Miasta Tarnowa, RDN Małopolska

Organizatorami są Pałac Młodzieży w Tarnowie, Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pałac”

Zapraszamy!

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?