Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy to już dzisiaj. Promocja książki Stanisława Majorka w Pałacu Młodzieży

 

W roku bieżącym mija 40 rocznica największego olimpijskiego sukcesu polskiej piłki ręcznej. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Montrealu, w roku 1976, reprezentacja mężczyzn, trenowana przez Stanisława Majorka, wywalczyła brązowy medal, w decydującym meczu zwyciężając po dogrywce zespół Republiki Federalnej Niemiec. Sukcesu do dzisiaj nie udało się powtórzyć, choć jeszcze kilka dni temu historia mogła zatoczyć koło. Dla uhonorowania osiągnięć Stanisława Majorka, na podstawie wielogodzinnych z nim rozmów, powstała książka. Książka o tym, że warto mieć marzenia, bo niektóre czasami się spełniają.
Zapraszamy na spotkanie promujące książkę „Stanisław Majorek. Niczego nie żałuję”. Spotkanie, z udziałem Stanisława Majorka, odbędzie się 5 września o godzinie 17.00 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie.