Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, Tromso 17-27.07.2015 r.

Miło mi poinformować o powołaniu trzech naszych młodych zawodników na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dn. 17-27.07.2015 r. w norweskim Tromso. W Poland U-20 wystąpi, po raz trzeci z rzędu, Błażej Krawczyk (zagra w parze z Krzysztofem Supersonem). Do Tromso wraz z reprezentacją KIDS U-15 pojadą także nasi najmłodsi Michał Kuczkowski ex MKB Pałac Młodzieży i Oskar Trybus ex MZS 6 Gorlice(obecnie obaj MPEC III Tarnów). Oficjalne składy drużyn zatwierdzone na ME -> http://www.pzbs.pl/nowosci/2815-reprezentacja-polski-na-dme-juniorow

Błażej Krawczyk po rezygnacji Michała Krysy musiał przejść przez eliminacje z innym partnerem, w/w Krzysztofem Supersonem. We wszystkich kryteriach zajmowali miejsca na podium i pewnie wywalczyli sobie miejsce w podstawowym składzie YOUNGSTERS.

Natomiast Michał Kuczkowski początkowo brał udział w rozgrywkach z Piotrkiem Kruczkiem, który jak się okazało po drugim zgrupowaniu, nie może pojechać do Norwegii. W związku z tym sytuacja Michała się skomplikowała i ewentualny jego udział zależał nie tylko od kolejnego partnera,  ale także od przychylności selekcjonerów w osobach Rolanda Lippika i Marcina Dobrowolskiego. Szansę otrzymał i jej nie zmarnował Oskar Trybus.

Bardzo blisko powołania była także nasza para juniorów starszych Maciej Grabiec i Maciej Kita, która zajęła 4 miejsce w rozgrywkach kadrowych. Mam jednak nadzieję, że Maćki wywalczą awans do reprezentacji Poland U-25 w roku 2016.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?