Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gramy? Gramy! czyli kolejne Planszowisko w Pałacu Młodzieży

Wszystkich miłośników planszówek zapraszamy w najbliższą sobotę – 14 lutego 2015 roku, w godz. 11.00 – 14.00 do Pałacu Młodzieży na Planszowisko.

Organizatorzy udostępnią bezpłatnie bogatą bibliotekę gier planszowych, zróżnicowanych charakterem i poziomem trudności. Walorów planszówek nie trzeba specjalnie zachwalać, wiedzą o tym ci, którzy wiernie uczestniczą w spotkaniach od samego początku. Bardzo lubięPlanszowiska, nie opuściłam ani jednego spotkania– mówi dziesięcioletnia Ala Wiszniewska. Ala na spotkania przychodzi z tatą, bo oprócz rozwijania różnych umiejętności, gry planszowe są świetnym sposobem na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Dodatkową atrakcją najbliższego spotkania będzie organizowany przez Tarnowski Klub Fantastyki XV Turniej gry bitewnej Hobbit. Zapraszamy wszystkich chętnych do walki o Krainę Śródziemia.

Początek turnieju  o godz. 9.00. Więcej informacji na stronie:
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=16706&highlight=

Planszowiska to imprezy cykliczne, zapoczątkowane w październiku 2013 roku, organizowane przez Pałac Młodzieży w Tarnowie, Tarnowski Klub Fantastyki, Centrum Gier Planszowych i Karcianych 6 oczek. Mecenasem Planszowiska jest ZETO S.A.

Spotkania odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca.

Serdecznie zapraszamy

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?

Wydarzenia sportowe