Pałacowi szermierze na planszach w Gliwicach

Szermierze Pałacu Młodzieży w dniach 2.03 i 3.03.2024r. uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym dzieci i młodzików „Muszkieter Trophy” Gliwicach.

W  kategorii  „junior młodszy” bardzo ładnie powalczyła Daria Marcinkiewicz, która zajęła 14 miejsce. O awans do finałowej ósemki przegrała 15:14 z zawodniczką z klubu Piast Gliwice.

Również bardzo ładnie  zaprezentowała się  nasza najmłodsza zawodniczka Liliana Szczyrek. Lilka zajęła 6 miejsce. Niestety o awans do grona medalistów przegrała podobnie jak jej starsza koleżanka jednym trafieniem z zawodniczką z klubu Piast Gliwice.