Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Dobre występy i turniej bokserski – Tiger Pałac Młodzieży

Bardzo dobrze zaprezentował się pięściarz P.M Tigera Tarnów Gracjan Ciureja na Mistrzostwach Polski Juniorów, który  w Koninie wywalczył złoty medal i zdobył po raz drugi z rzędu tytuł Mistrza Polski tym razem Juniorów na rok 2019. Gracjan stoczył cztery bardzo dobre pojedynki, z których dwa zakończył przed czasem  i był jedynym reprezentantem Małopolski, który dotarł do strefy medalowej.

Wyniki walk.
Eliminacje - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) wygrał przez RSC w III rundzie z byłym Mistrzem Polski  Sebastianem Lubeckim (UKS Boxing Sokółka)
Ćwierćfinał - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) wygrywa przez RSC w I rundzie z  Jakubem Cholajdą  ( UKS Włókniarz Łódź).
Półfinał - Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) vs Stępniak Michał (BKS Olimp Lublin) 5-0,
Finał - Gracjan Ciureja (Tigera Tarnów) pokonał Mistrza Polski - Gabriela  Blezienia   (UKS Morsy Dębica) 3-2.
W narożniku sekundowali trenerzy : Józef Sadko i Grzegorz Basta.

Już od poniedziałku w Grudziądzu  rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Juniorek, w których wystąpi  reprezentantka Tigera Tarnów - Kinga Misiaszek. Kinga bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy i również liczymy na  medal Mistrzostw Polski.
W dniu 7 kwietnia ( niedziela) w hali sportowej Pałacu Młodzieży przy ulicy Gumniska 28 klub Tiger Tarnów organizuje kolejny turniej bokserski z cyklu "Szukamy Nowego Tigera".
W zawodach wystąpi   18-osobowa kadra  Tigera,   w tym wielu medalistów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Początek walk o godzinie 12:00.