Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Powrót do zajęć stacjonarnych w Pałacu Młodzieży w Tarnowie od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r.

Od 19 kwietnia 2021 roku Pałac Młodzieży wraca do zajęć stacjonarnych. Zapewniamy jednocześnie wszystkich wychowanków i rodziców, że zajęcia prowadzone są z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z „Wytycznymi COVID dla Pałacu Młodzieży”
i bezwzględne stosowanie wszystkich rygorów tam ujętych. Wytyczne opracowane zostały zgodnie z rekomendacjami GIS, MZ i MEiN. Jest to o tyle ważne, że zawarliśmy w nich istotne wskazówki m.in. obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych placówki, obowiązek dezynfekcji rąk, zakaz przemieszczenia się rodziców w naszych obiektach, sposób kontaktowania się w różnych sprawach itp.

Jesteśmy przekonani, że stosowanie wspomnianych wytycznych zwiększy bezpieczeństwo nas wszystkich, a zajęcia będą się mogły odbywać w prawidłowy sposób. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zajęcia mają charakter dobrowolny, a uczestnictwo w nich zależy od decyzji rodziców dzieci i młodzieży oraz uczestników pełnoletnich.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?

Wydarzenia sportowe