Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Ferie Zimowe 2020 z Pałacem Młodzieży

  Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza dzieci z klas 1 – 4 szkół podstawowych do udziału  w atrakcyjnej ofercie zajęć, jaka została przygotowana na ferie zimowe 2020. Zapewniamy opiekę w godzinach 8.00 – 16.00, obiad oraz bardzo ciekawą i zróżnicowaną formę spędzenia czasu w grupie rówieśniczej.

  Zapisy na półkolonię Bezpieczne Ferie 2020 z Pałacem Młodzieży odbywać się będą w dniach 8 i 9 stycznia 2020 r. od godz. 9.00 do 17.00 kiedy to przyjmowane będą wnioski dotyczące stałych wychowanków Pałacu Młodzieży. Z kolei 13 stycznia 2020 na wolne miejsca będą mogły zapisać się dzieci nie uczestniczące na co dzień w zajęciach PM. Tego dnia wnioski będą przyjmowane także od godz. 9.00 do godz. 17.00. Odpłatność za tygodniowy turnus półkolonijny (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) wynosi 210 zł dla dzieci uczęszczających do szkół miasta Tarnowa oraz 240 zł dla pozostałych dzieci. W ramach półkolonii dzieci mają zapewniony codziennie obiad z deserem, wycieczkę połączoną
  z ciekawymi warsztatami. Atrakcyjny program półkolonii obejmuje ponadto m.in. zajęcia rekreacyjne, sportowe, plastyczne, wokalne, taneczne, fotograficzne, ceramiczne i modelarskie. Dziecko może być zapisane na jeden, wybrany turnus.

  Ferie w Pałacu Młodzieży odbywać się będą w dwóch turnusach: 27 - 31 stycznia oraz  3 - 7 lutego.

  KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU 

  Upoważnienie do odbioru Dziecka - OŚWIADCZENIE RODZICA 

  REGULAMIN UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

  Regulamin wypoczynku

 • Planszówki najlepsze na zimę!

  Grudniowe Planszowisko to same wygrane – dobra zabawa, wspólnie spędzony czas i mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawiają, że nasze cykliczne spotkania to przyjemność obcowania z ludźmi o fantastycznej energii.

  Wszystkim graczom i sympatykom Planszowiska życzymy dobrych, spokojnych Świąt i góry planszówek pod choinką.

  Do zobaczenia w 2019!

 • Małopolski Turniej Recytatorski w Krakowie - II miejsce dla Gabrieli Pałach - wychowanki  pracowni j. polskiego PM        

   

  10 grudnia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie odbył się Finał Małopolskiego Turnieju Recytatorskiego Poezji Współczesnej im. A. Bursy. Prezentacje konkursowe trwały w dn. 29-30 listopada 2018 r. Gabriela Pałach zajęła III miejsce. Otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Wystąpiła w kategorii: uczniowie klas: VII-VIII SP i III Gimnazjum. Do konkursu uczennica została przygotowana przez nauczyciela Izabelę Surdej. Celem konkursu, organizowanego od 1991r., jest przybliżenie twórczości A. Bursy oraz upowszechnianie poszukiwań w dziedzinie interpretacji poezji współczesnej.

 • Małopolski Turniej Recytatorski w Krakowie - II miejsce dla Gabrieli Pałach - wychowanki  pracowni j. polskiego PM        

   

  10 grudnia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie odbył się Finał Małopolskiego Turnieju Recytatorskiego Poezji Współczesnej im. A. Bursy. Prezentacje konkursowe trwały w dn. 29-30 listopada 2018 r. Gabriela Pałach zajęła III miejsce. Otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Wystąpiła w kategorii: uczniowie klas: VII-VIII SP i III Gimnazjum. Do konkursu uczennica została przygotowana przez nauczyciela Izabelę Surdej. Celem konkursu, organizowanego od 1991r., jest przybliżenie twórczości A. Bursy oraz upowszechnianie poszukiwań w dziedzinie interpretacji poezji współczesnej.

 • Uwaga zapisy na półkolonię zimową w Pałacu Młodzieży

  Pałac Młodzieży w Tarnowie in formuje, że zapisy na półkolonie Bezpieczne Ferie z Pałacem Młodzieży 2019 odbywać się będą 3 i 4 stycznia 2019 r. 3 stycznia od godz. 9 do 17 przyjmowane będą wnioski dotyczące wychowanków Pałacu Młodzieży. Z kolei 4 stycznia na wolne miejsca będą mogły zapisać się dzieci nie uczestniczące na co dzień w zajęciach PM. Tego dnia wnioski będą przyjmowane od godz. 8 do godz. 17.30. Odpłatność za tygodniowy turnus półkolonijny (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) wynosi 190 zł dla dzieci uczęszczających do szkół na terenie Tarnowa oraz 210 zł dla pozostałych dzieci. W ramach półkolonii dzieci mają zapewniony codziennie obiad z deserem, wyjście na basen oraz wycieczkę do Krakowa połączoną z ciekawymi warsztatami. Atrakcyjny program półkolonii obejmuje ponadto m.in. zajęcia rekreacyjne, sportowe, plastyczne, wokalne, taneczne, fotograficzne, ceramiczne i modelarskie. Dziecko może być zapisane na jeden, wybrany turnus.

  Ferie w Pałacu Młodzieży odbywać się będą w dwóch turnusach: 14 – 18 stycznia oraz 21-25 stycznia.

  Regulamin>>

  Zasady rekrutacji>>

  Karta zgłoszenia>>

 • MKS PM Tarnów informuje o meczach koszykówki (hala Pałacu Młodzieży Tarnów, ul, Gumniska 28)

  08.12.2018 sobota - 11:00 -  MŁODZICZKI - MKS PM Tarnów - Uczniowski Parafialny Klub Sportowy "Strzelec"
  08.12.2018 sobota - 13:00 - KADETKI A - MKS PM Tarnów - KS Korona Szkoła Gortata Kraków 
  08.12.2018 sobota - 16:00 - 2 LIGA KOBIET - MKS PM "Be ComplEat" Tarnów - MTS Ikar Niepołomice

  szczegóły rozgrywek, tabele, składy, terminarze 2 Ligi Kobiet  
  https://slzkosz.pl/liga/35/terminarz_i_wyniki.html

  Zapraszamy do kibicowania! 

 • Zima z planszówkami

  Za oknami zimny grudzień, ale już w najbliższą sobotę w Pałacu Młodzieży będzie gorąco od planszówkowych emocji. Zapraszamy na kolejne spotkanie z grami planszowymi, bitewnymi i strategicznymi. Z wielką przyjemnością będziemy kibicować rozgrywkom rodzinnym, międzypokoleniowym i koleżeńskim. Czekamy na Was 8 grudnia, w godz. 11.00 – 14.00.

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • Wkrótce Akcja Bezpieczne Ferie z Pałacem Młodzieży

  Pałac Młodzieży informuje, że w ramach tegorocznej Akcji Bezpieczne Ferie z Pałacem Młodzieży 2018 planowane są dwa turnusy feryjne w dniach: 12-16 lutego oraz 19-23 lutego 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

  Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8 – 16. Akcja skierowana jest do dzieci ze szkół podstawowych, uczęszczających w dniu zapisu do klas I – V.

  8stycznia 2018 w godzinach 13 – 17 w sekretariacie Pałacu Młodzieży przyjmowane będą zapisy tylko dla wychowanków Pałacu Młodzieży (aktualnych uczestników zajęć).

  Jeśli będą po tym terminie wolne miejsca zapisy dla pozostałych chętnych będą prowadzone w dniu 15 stycznia w godzinach 8 – 14.

  Dziecko można zapisać tylko na jeden turnus.

  Odpłatność za  turnus wynosi dla uczniów szkół podstawowych w Tarnowie – 150 zł, a dla pozostałych uczniów szkół podstawowych – 165 zł.

  Zasady rekrutacji

  Regulamin

  Karta uczestnictwa 

 • Sukcesy wychowanek pracowni j. polskiego PM w Małopolskim Turnieju Recytatorskim w Krakowie.

  11 grudnia 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie odbył się Finał Małopolskiego Turnieju Recytatorskiego Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy. Prezentacje konkursowe trwały w dn. 29-30 listopada 2017 r. Agnieszka Szczecina zajęła III miejsce, a Aleksandra Zegar zdobyła wyróżnienie.Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki. Wystąpiły w kategorii: uczniowie szkół ponadgimnazjanych. Agnieszka i Ola są wychowankami zajęć teatralnych grupy starszej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, prowadzonej pod kierunkiem Izabeli Surdej.