Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Wybory do Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

  Informujemy Państwa, że zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędzie się w 3 października 2018 r o godz. 18:30 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24 (parter).

  Przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Rady Rodziców kadencji 2017/2018, rozliczenie środków finansowych wydatkowanych w poprzednim roku szkolnym oraz zostaną przeprowadzone wybory do Rady Rodziców kadencji 2018/2019.

 • III miejsce juniorów młodszych tarnowskiego Pałacu Młodzieży w XIV Ogólnopolskim Memoriale Wiesława Kozioła w Piłce Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

  Podczas ostatniego weekendu  / 23 – 24 września 2017r./ odbył  się  XIV  Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła w Piłce Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii juniorów młodszych i oldbojów.

  W turnieju juniorów młodszych wzięło udział 6 drużyn: SPR Stal Mielec, UKS Juvenia MOS Rzeszów, UKS Wiertmet Libusza, MOSiR Bochnia, SPR Wisła Sandomierz i  drużyna gospodarzy turnieju MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej, który odbył się w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej rozgrywany był systemem każdy  z każdym.

  Zespół MKS PM MPEC Tarnów, który oparty jest na młodszym roczniku 2002  prowadzony przez trenera Marcina Janasa w I dniu turnieju wygrał wszystkie trzy mecze z UKS Juvenią MOS Rzeszów, MOSiR Bochnia i SPR Stal Mielec, natomiast w niedzielę po zaciętych meczach i wyrównanej walce  po rzutach karnych przegrał z UKS Wiertmet Libuszą oraz dwoma bramkami z SPR Wisłą Sandomierz. Najlepszym zawodnikiem turnieju w plebiscycie trenerów i organizatorów wybrano tarnowskiego zawodnika Oskara Klamrzyńskiego.

 • Sezon na planszówki rozpoczęty!

  Wrześniowe „Planszowisko” zainaugurowało czwarty sezon pałacowych spotkań z grami planszowymi, strategicznymi i bitewnymi. Projekt jest dedykowany graczom w każdym wieku.

  Planszówki posiadają walory edukacyjne, integracyjne i towarzyskie. Uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację, rozwijają inteligencję i są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Spotkania są cykliczne i odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca, w godz. 11.00 – 14.00.

 • PLANSZOWISKO -  Wracamy i gramy!

  Już w najbliższą sobotę – 9.09.2017, w godzinach 11.00 – 14.00 serdecznie zapraszamy do Pałacu Młodzieży w Tarnowie na Planszowisko. Wrześniowe spotkanie inauguruje czwartą już edycję projektu poświęconego grom planszowym, strategicznym i bitewnym.

  Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i szlachetną rywalizację. Będzie też niespodzianka od firmy REBEL.

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • Marzycielska Poczta w Tarnowie już po raz piąty

  Wolontariusze z Młodzieżowego Centrum Wolontariatu Pałacu Młodzieży w Tarnowie włączyli się już po raz czwarty w działania Fundacji Dobry Uczynek poprzez przygotowanie V Akcji Pisania Listów do Chorych Dzieci „Marzycielska Poczta”. Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek oraz rysunków do ciężko chorych dzieci.
  W związku z tym serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w naszą akcję, która odbędzie się 18 października 2016 w godzinach 9-13 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Zapraszamy osoby indywidualne jak również całe grupy z Opiekunami. Niech chore dzieci zostaną zasypane górą listów, rysunków i pozytywnych myśli od swoich tarnowskich kolegów i koleżanek.

  Zgłoszenia należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer 14 622 03 85 – Sekretariat PM, wraz z podaniem liczby osób oraz godziny przybycia.

  UWAGI: Prosimy o zrozumienie jeżeli grupa nie będzie mogła być przyjęta na proponowaną przez Państwa godzinę, ponieważ sala mieści jednorazowo około 60 osób. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy inną godzinę.
  Prosimy o punktualne przybycie z grupą.
  W razie rezygnacji z udziału w akcji również prosimy o kontakt telefoniczny.

 • I miejsce szczypiornistek MKS PMMPEC Tarnów na turnieju w Łukowie

  W dniach 16-18.09.2016 r. drużyna juniorek młodszych MKS PM MPEC Tarnów prowadzona przez trenera Tomasza Śmieszka uczestniczyła w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej „Łukovia Cup” w Łukowie, gdzie zajęła I miejsce.
  W turnieju uczestniczyło 6 zespołów. Grano system każdy z każdym. Drużyna MKS-u zwyciężyła we wszystkich meczach pokonując kolejno: Siemiatycze 22:16 (12:8); Kadrę Mazowsza II 29:16 (12:11); Kadrę Mazowsza I 27:22 (13:9); Łukovię Łuków 27:21 (18:11); oraz ROKIS Radzymin 28:24 (14:10).
  Królową strzelczyń została zawodniczka z Tarnowa Wiktoria Kostuch, a do najlepszej siódemki turnieju zostały wybrane dwie inne tarnowianki Aleksandra Ochońska i Weronika Skrzypek.
  Zespół MKS PM MPEC Tarnów wystąpił w następującym składzie:
  Bramkarki : Sylwia Rybka, Aleksandra Suszczyńska. Zawodniczki i zdobyte bramki: Kostuch Wiktoria (50),Ochońska Aleksadra (35), Baut Oliwia (6),Chrobak Weronika (5),Skrzypek Weronika (10),Jachym Oliwia (14),Brożek Gabriela (1),Kucajda Katarzyna (10).

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?