Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zasady zachowania się w Bibliotece Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Zasady zachowania się

w Bibliotece Pałacu Młodzieży

w Tarnowie

1. W wyznaczonych godzinach z Biblioteki może korzystać każdy uczestnik zajęć prowadzonych w Pałacu Młodzieży, jego rodzice, wszyscy pracownicy placówki oraz każdy uczeń nie będący uczestnikiem zajęć za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej.

2. W pracowni może przebywać tylko tyle osób ile jest miejsc siedzących.

3. Czytelnicy powinni pozostawiać okrycia wierzchnie w szatni.

3. Do Biblioteki nie można wnosić żadnych posiłków oraz napojów.

4. W Bibliotece obowiązuje cisza.

5. Zabronione jest korzystanie z telefonów komórkowych.

6. Czytelnik powinien stosować się do zaleceń dyżurnego bibliotekarza.

7. W pracowni można korzystać z całych zbiorów biblioteki tzn. z księgozbioru podręcznego, czasopism, zbiorów specjalnych oraz ze zbiorów wypożyczalni.

8. Czytelnik ma dostęp do zbiorów znajdujących się na regałach otwartych, a do innych zbiorów za pośrednictwem bibliotekarza.

9. Przed opuszczeniem pomieszczeń bibliotecznych czasopisma odnosi się na ustalone miejsca, a książki oddaje bibliotekarzowi.

10. Czytelnik odpowiada za książki, czasopisma i inne zbiory z których korzystał.

11.Czytelnik jest odpowiedzialny materialnie za wszelkie powstałe z jego winy uszkodzenia wyposażenia i materiałów bibliotecznych.

12. Troskę o ład i porządek w pomieszczeniu powierza się również czytelnikom.

13. Nieprzestrzeganie regulaminu lub nieodpowiednie zachowanie (np. zakłócanie ciszy, przeszkadzanie w pracy innym czytelnikom, kwestionowanie zasadności postanowień regulaminu, przebywanie na terenie w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem innych środków odurzających) może spowodować utratę prawa wstępu do Biblioteki Pałacu Młodzieży w Tarnowie lub prawa korzystania z jej zbiorów).

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?

Wydarzenia sportowe