Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sekcja Wspinaczki Sportowej

            Zawodnicy sekcji wspinaczkowej w pierwszym semestrze 2014/2015 wystartowali w sześciu edycjach zawodów ogólnopolskich zaliczanych do kalendarza Polskiego Związku Alpinizmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Data i miejsce

Typ zawodów

Wyniki MKS PM kategoria wiekowa

6-7 września Zakopane

Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców w boulderingu

Wróblewski Mikołaj 12. (S)

Szumlańska Barbara 1. (M)

20-21 września Gdańsk

Puchar Polski Juniorów i Juniorów młodszych w boulderingu

Wróblewski Mikołaj 3. (J)

15 listopad Toruń

Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych na czas -Standard-

Wróblewski Mikołaj 7. (S)

Gorczowski Jan 8. (S)

Brożek Anna 3. (S)

Janis Iza 5. (S)

Szumlańska Barbara 6. (S)

--------------------------------------------

Brożek Anna 1. (M)

Janis Iza 2. (M)

Szumlańska Barbara 3. (M)

--------------------------------------------

Wróblewski Mikołaj 1. (J)

Gorczowski Jan 2. (J)

Nytko Ewelina 2. (J)

Szepielak Małgorzata 3. (J)

 

15-16  listopad Toruń

Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych w prowadzeniu

Gorczowski Jan 5. (J)

Szepielak Małgorzata 4. (J)

Nytko Ewelina 6. (J)

--------------------------------------------

Janis Iza 2. (M)

Szumlańska Barbara 3. (M)

 

 

29 listopad Tarnów PWSZ

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych na czas Standard

 

Wróblewski Mikołaj 8. (S)

Gorczowski Jan 9. (S)

Brożek Anna 4. (S)

Janis Iza 5. (S)

Szumlańska Barbara 7. (S)

--------------------------------------------

Brożek Anna 1. (M)

Janis Iza 2. (M)

Szumlańska Barbara 3. (M)

-------------------------------------------

Wróblewski Mikołaj 1. (J)

Gorczowski Jan 2. (J)

Nytko Ewelina 4. (J)

 

 

13 grudnia Warszawa

Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych na czas -Standard-

Wróblewski Mikołaj 6. (S)

Gorczowski Jan 8. (S)

Brożek Anna 4. (S)

Janis Iza 5. (S)

Szumlańska Barbara 6. (S)

-------------------------------------------

Brożek Anna 1. (M)

Janis Iza 2. (M)

Szumlańska Barbara 3. (M)

-------------------------------------------

Wróblewski Mikołaj 1. (J)

Gorczowski Jan 2. (J)

Nytko Ewelina 3. (J)

Szepielak Małgorzata 4. (J)

 

 

Miejsca na podium wytłuszczone drukiem.

Kategorie wiekowe: S - senior, M - młodzieżowiec, J - junior, JM - junior młodszy.

 

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?