Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Młodzicy  MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów na  7- 8  w Polsce piłce ręcznej, Patryk Kwarciński Królem Strzelców !

W Gdańsku od czwartku do soboty odbył się Ćwierćfinał Pucharu Związku Piłki Ręcznej Młodzików /nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej/.

Drużyna młodzików  / rocznik 2002 i mł. / MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  prowadzona przez trenera Marcina  Janas  po zajęciu przed dwoma tygodniami II miejsca w 1/8 Finałów Pucharu ZPRP w tej kategorii wiekowej o awans do  najlepszych 4 zespołów w Polsce spotkali  się kolejno KS Szczypiorniak Olsztyn, SPR Wybrzeżem Gdańsk i KPR Ośtrovią Ostrów Wlkp.  Mimo ambitnej postawy młodzi tarnowscy szczypiorniści nie wygrali meczu na tym etapie rozgrywek i w konsekwencji sklasyfikowani zostali na 7 – 8 miejscu w Polsce w tej w kategorii wiekowej.

Sukcesem indywidualnym może się też poczyścić tarnowski zawodnik Patryk Kwarciński, który rzucając 29 bramek w turnieju został Królem Strzelców.

Udział w turnieju  zrealizowany był ze środków finansowych Miasta Tarnowa.

Wyniki:

MKS PM MPEC Tarnów –  KS Szczypiorniak Olsztyn             26 – 30  

MKS PM MPEC Tarnów  -  SPR Wybrzeże Gdańsk                 27 – 32  

MKS PM MPEC Tarnów  - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.           28 – 32

 

Skład zespołu  młodzików  MKS PM MPEC Tarnów i zdobyte bramki w turnieju:

Bramkarze: Kacper Słowik, Hołda Jakub, Mortek Szczepan

Zawodnicy:

Porębski Szymon /6/,Cieślak Jakub /2/, Mądel Przemysław /9/, Łabno Michał, Tulik Dominik /6/, Kamysz Kacper, Mróz Filip, Klamrzyński Oskar /20/, Sieczka Marcin, Mróz Igor /4/, Kwarciński Patryk /29/, Sternal Dawid /4/, Wątroba Konrad, Hajduk Filip, Michalski Hubert.

Trener Marcin Janas i kierownicy:   Paweł Mądel  i Janusz Wątroba

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?