Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców

I miejsce juniorów młodszych MKS PM MPEC Tarnów

i awans do 16 najlepszych zespołów w Polsce !

W miniony weekend /21- 23.04.17/ od piątku do niedzieli w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie, oś. Legionów H. D. 16 odbywał się 1/16 Finałów Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej  w Kategorii Juniorów  Młodszych / rocznik 2000 i mł. / o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

W turnieju, współorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Tarnowie, obok zespołu gospodarzy  MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów udział wzięły: UKS Wilanowia Warszawa, UKS Juvenia Rzeszów i KS VIVE Tauron Kielce. Zespół tarnowskich młodych szczypiornistów prowadzony przez rodzinny / syn i ojciec /  duet trenerów  Bartosza i Józefa Bommersbachów  po znakomitych  meczach i trzech zwycięstwach  zajął I miejsce w turnieju i uzyskał  awans do 16 najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Na podkreślenie zasługuje postawa całego zespołu ale szczególnie forma sportowa i  umiejętności bramkarza drużyny tarnowskiej Krzysztofa Ocytko, który zgodnie w opinii trenerów  i organizatorów został wybrany Najlepszym Bramkarzem turnieju. II miejscu w turnieju i również awans do dalszego etapu rozgrywek zajął zespół KS VIVE Tauron Kielce. Na miejscach III i IV uplasowały się odpowiednio zespoły UKS Wilanowia Warszawa i UKS Juvenia Rzeszów. 

Zajmując I miejsce w turnieju zespół MKS PM MPEC Tarnów będzie w terminie 05-07.05.2017r. gospodarzem  1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych  turnieju z udziałem 4 zespołów a stawką będzie awans do najlepszej „ósemki” w Polsce w tej kategorii wiekowej.    

 

Projekt realizowany był przy  wsparciu finansowym Miasta Tarnowa.

Wyniki turnieju:

21.04.17 /piątek /

 

KS VIVE Tauron Kielce - UKS Juvenia Rzeszów                          42 -  19 / 19 – 14 /

MKS PM MPEC Tarnów – UKS Wilanowia Warszawa             32 – 21 / 15 – 11 /

 

22.04.17 / sobota/

UKS Wilanowia Warszawa- KS VIVE Tauron Kielce                    25 – 33 / 14 – 15 /

 MKS PM MPEC Tarnów  - UKS Juvenia Rzeszów                    33 – 19 / 20 – 5 /

 

23.04.17 / niedziela/

UKS Juvenia Rzeszów - UKS Wilanowia Warszawa                      23 – 35 / 8 – 17 /

MKS PM MPEC Tarnów  - KS VIVE Tauron Kielce                  30 – 20 / 14 – 12 /

                      

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy Bramkarz : Krzysztof Ocytko – MKS PM MPEC Tarnów

Najlepszy Zawodnik: Michał Włodarski – KS VIVE Tauron Kielce

Król Strzelców:  Michał Ulak – UKS Juvenia Rzeszów

 

Skład zespołu MKS PM MPEC Tarnów i zdobyte bramki w turnieju:

Bramkarze: Krzysztof Ocytko i Kacper Słowik

Zawodnicy:

Mateusz Porębski/4/, Szymon Porębski /4/, Oskar Klamrzyński /1/, Tomasz Musiał /23/, Mateusz Wojdan /12/, Maksymilian Grzesik /19/ ,Konrad Sanek/1/ ,Patryk Kwarciński /1/, Andrzej Wicherek /16/, Szymon Czarnik /1/, Igor Mróz, Jakub Basierak /11/, Karol Płaneta, Bartosz Paw /2/.

Trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommersbach

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?