Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców

XI Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła

Serdecznie zapraszamy na XI Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła w piłce ręcznej chłopców kategorii juniorów starszych /rocznik 1996 i mł./ i młodzików / rocznik 1996 i mł./ oraz Oldbojów o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie, który odbędzie się w terminie 27-28.09.2014r.

Wiesław Kozioł był wielce zasłużonym zawodnikiem Pałacu Młodzieży w Tarnowie, reprezentantem Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, który zmarł w 1990r. w wieku zaledwie 30 lat.

Weźmie w nim udział 6 drużyn w kategorii juniorów starszych: MKS Padwa Zamość, SPR Wisła Sandomierz, SPR Stal Mielec, SKS Kusy Kraków, MOSiR Bochnia i zespół gospodarzy MKS PM MEC Tarnów w 5 zespołów młodzików: SKS Kusy Kraków, MOSiR Bochnia, MOSiR Tuchów i dwie drużyny MKS PM MEC Tarnów. Turniej będzie rozgrywany  systemem każdy z każdym wg przepisów Związku Piłki Ręcznej w Polsce dla poszczególnych kategorii wiekowych. W sobotę o godz. 17.30 zagrają też tarnowscy Oldboje.

Turnieje będą rozgrywane w hali sportowej Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie ul. Bitwy pod Studziankami 5 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie, Oś. Legionów 16. / szczegółowy plan turnieju w załączniku/.

Osobą odpowiedzialną za organizacje turnieju jest – Krzysztof Janas