Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

Zaproszenie na akcję pisania listów do chorych dzieci „Marzycielska Poczta”

Wolontariusze z Młodzieżowego Centrum Wolontariatu włączyli się już po raz czwarty w działania Fundacji Dobry Uczynek poprzez przygotowanie Akcji Pisania Listów do Chorych Dzieci „Marzycielska Poczta”.  Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek oraz rysunków do ciężko chorych dzieci.

 W związku z tym serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w naszą akcję, która odbędzie się 21 października 2015 w godzinach 9-13 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Zapraszamy osoby indywidualne jak również całe grupy z Opiekunami. Niech chore dzieci zostaną zasypane górą listów, rysunków i pozytywnych myśli od swoich tarnowskich kolegów  i koleżanek.

Zgłoszenia należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer 14 622 03 85 – Sekretariat PM, wraz z podaniem liczby osób oraz godziny przybycia.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?