Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu

ZAPROSZENIE NA AKCJĘ PISANIA LISTÓW DO CHORYCH DZIECI MARZYCIELSKA POCZTA

Wolontariusze z Młodzieżowego Centrum Wolontariatu, działającego w tarnowskim Pałacu Młodzieży, po raz trzeci włączyli się w działania Fundacji Dobry Uczynek poprzez przygotowanie Akcji Pisania Listów do Chorych Dzieci „Marzycielska Poczta”. Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek oraz rysunków do ciężko chorych dzieci.

Akcja odbędzie się 22 października 2014 w przedziale czasowym 10-14 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Zapraszamy osoby indywidualne jak również całe grupy szkolne/przedszkolne w każdym wieku z Opiekunami.

 

Zgłoszenia należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Marzycielska Poczta” lub pod numer 14 622 03 85 – Sekretariat PM, wraz z podaniem liczby uczestników oraz godziny przybycia.

Niech chore dzieci zostaną zasypane górą listów, rysunków i pozytywnych myśli od swoich tarnowskich kolegów i koleżanek.

 

 

 

Opiekunowie MCW                                                                           Dyrektor PM w Tarnowie

Joanna Wielgus                                                                                                Jerzy Kosiba

Ewelina Janikowska                                                                                                           

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?