Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Tarnów, znów ma głos!

  Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na II edycję Konkursu wokalnego "Tarnów ma głos".

  Fundacja Pracownia Kreatywna i Pałac Młodzieży są organizatorami Konkursu Wokalnego „Tarnów ma głos” w Amfiteatrze przy ul. Kopernika 4 w Tarnowie. Trwają zapisy  dla uczniów szkół średnich. W I edycji zgłosiło się ponad 60 uczniów podstawówek, przedszkoli i placówek oświatowych. Zapisy i zapytania realizujemy na platformie kontaktowej tarnowmaglos.pl Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Formularzem Zgłoszeniowym. Zapisów może dokonać dyrektor i/lub nauczyciel,  rodzic/opiekun lub  pełnoletni uczeń/uczennica. Uczniowie mogą reprezentować szkołę, pracownię wokalną, placówkę oświatową i/lub wsparcia dziennego lub zgłosić się indywidualnie. W tym celu należy pobrać i wypełnić formularz na stronie tarnowmaglos.pl Dotąd zgłosiło się kilkunastu kandydatów w kategorii wiekowej: uczniowie szkół średnich. Czekamy na utalentowaną młodzież. Forma wykonania utworu -  półplayback oznacza, że muzyka jest odtwarzana, a wokal jest na żywo. W tym celu prosimy o wpisanie jaki utwór będzie wykonywany, czy wykonawca prosi organizatorów o zapewnienie muzyki, czy korzysta z własnego podkładu muzycznego i wobec tego czy dostarczy go do organizatorów. Ponadto zapewniamy zrealizowanie próby w Pałacu, w tym celu należy kontaktować się z Małgorzatą Boruch t: 502246237. Dla Laureatów I, II i III miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Na koncerty „Tarnów ma głos” wstęp jest wolny i odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Romana Ciepieli.  Serdecznie zapraszamy szkoły, rodziny i przyjaciół wokalistów. 

 •  Jesień z planszówkami

  Już w najbliższą sobotę – 14.09.2019, w godzinach 11.00 – 14.00 spotkamy się na Planszowisku. Wrześniowe spotkanie inauguruje szóstą edycję pałacowych spotkań z grami planszowymi, bitewnymi i strategicznymi. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas – przyjdź do Pałacu Młodzieży!

  Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i szlachetną rywalizację.

  Gry udostępniamy bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy wielbicieli planszówek w każdym wieku.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

   

 • Wybory do Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

  Informujemy Państwa, że zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędzie się w 3 października 2018 r o godz. 18:30 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24 (parter).

  Przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Rady Rodziców kadencji 2017/2018, rozliczenie środków finansowych wydatkowanych w poprzednim roku szkolnym oraz zostaną przeprowadzone wybory do Rady Rodziców kadencji 2018/2019.

 • III miejsce juniorów młodszych tarnowskiego Pałacu Młodzieży w XIV Ogólnopolskim Memoriale Wiesława Kozioła w Piłce Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

  Podczas ostatniego weekendu  / 23 – 24 września 2017r./ odbył  się  XIV  Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła w Piłce Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii juniorów młodszych i oldbojów.

  W turnieju juniorów młodszych wzięło udział 6 drużyn: SPR Stal Mielec, UKS Juvenia MOS Rzeszów, UKS Wiertmet Libusza, MOSiR Bochnia, SPR Wisła Sandomierz i  drużyna gospodarzy turnieju MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej, który odbył się w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej rozgrywany był systemem każdy  z każdym.

  Zespół MKS PM MPEC Tarnów, który oparty jest na młodszym roczniku 2002  prowadzony przez trenera Marcina Janasa w I dniu turnieju wygrał wszystkie trzy mecze z UKS Juvenią MOS Rzeszów, MOSiR Bochnia i SPR Stal Mielec, natomiast w niedzielę po zaciętych meczach i wyrównanej walce  po rzutach karnych przegrał z UKS Wiertmet Libuszą oraz dwoma bramkami z SPR Wisłą Sandomierz. Najlepszym zawodnikiem turnieju w plebiscycie trenerów i organizatorów wybrano tarnowskiego zawodnika Oskara Klamrzyńskiego.

 • Sezon na planszówki rozpoczęty!

  Wrześniowe „Planszowisko” zainaugurowało czwarty sezon pałacowych spotkań z grami planszowymi, strategicznymi i bitewnymi. Projekt jest dedykowany graczom w każdym wieku.

  Planszówki posiadają walory edukacyjne, integracyjne i towarzyskie. Uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację, rozwijają inteligencję i są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Spotkania są cykliczne i odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca, w godz. 11.00 – 14.00.

 • PLANSZOWISKO -  Wracamy i gramy!

  Już w najbliższą sobotę – 9.09.2017, w godzinach 11.00 – 14.00 serdecznie zapraszamy do Pałacu Młodzieży w Tarnowie na Planszowisko. Wrześniowe spotkanie inauguruje czwartą już edycję projektu poświęconego grom planszowym, strategicznym i bitewnym.

  Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i szlachetną rywalizację. Będzie też niespodzianka od firmy REBEL.

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

hala PM GUMNISKA

hala zaprasza... kiedy, co?