Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał konkursu „Tarnów ma głos”

W związku z zakończeniem przesłuchań wokalistów w konkursie "Tarnów ma głos", realizowanym jako zadanie publiczne przy udziale środków z budżetu Miasta Tarnowa

pragniemy zaprosić tarnowian na ostatni finałowy koncert do amfiteatru w dn. 27 września (piątek) o godz. 18

Zaprezentują się laureaci I, II i III miejsca oraz zostaną przyznane nagrody specjalne dla dwojga wokalistów w kategorii: młodzież tarnowskich szkół średnich. Rozstrzygnięcie przesłuchań w formie protokołu znajduje się na stronie dedykowanej projektowi, pod poniższym linkiem:

http://www.tarnowmaglos.pl/wp-content/uploads/2019/09/Protok%C3%B3%C5%82-jury-23_09_2019-skan.pdf  

Laureaci zaprezentują się w konkursowych piosenkach, zaprosiliśmy też wszystkich laureatów I szych miejsc z poprzedniej wiosennej edycji, w kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, klasy 1-3, 4-6 i 7-8 szkół podstawowych, będzie zatem okazja, aby ponownie posłuchać najlepszych młodych wokalistów konkursu "Tarnów ma głos". Ponadto uczestniczki programów tv "Szansa na sukces" i "Voice Kids": Gabi Nawój, Eliza Gąsiorowska i Łucja Kania, które były jurorkami młodzieżowymi przygotowały na tę okazję finałowy występ. "Tarnów ma głos" podczas 7 koncertów w formie eliminacji zgromadził prawie 80 dzieci i uczniów tarnowskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. 

Talenty na scenie – kolejny koncert „Tarnów ma głos”

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach projektu "Tarnów ma głos" - 20 września o godzinie 18.00 do amfiteatru.

Wystąpią uczennice i uczniowie tarnowskich szkół średnich. To ostatnia szansa, aby wziąć udział w przesłuchaniu konkursowym.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i skontaktowanie się z organizatorami za pomocą platformy internetowej tarnowmaglos.pl lub w Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24. 27 września zaprezentują się laureaci kategorii wiekowej - szkoły średnie w koncercie finałowym. 

Zapraszamy do amfiteatru mieszkańców miasta, wstęp wolny, 20 września godzina 18.00.

Fot. Lidia Jaźwińska

Czytaj więcej: Talenty na scenie – kolejny koncert „Tarnów ma głos”

Tarnów ma głos  - kolejny koncert i finał

9 czerwca  w tarnowskim Amfiteatrze odbyły  się kolejne eliminacje konkursu „Tarnów ma głos”. Tym razem wystąpili młodzi tarnowianie – uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych. Gwiazdą koncertu była Ksenia Śliwa, jeszcze niedawno uczestniczka zajęć wokalnych w Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

„Tarnów ma głos” to niezwykły konkurs wokalny organizowany przez Fundację Pracownia Kreatywna i Pałac Młodzieży. Konkurs jest dedykowany uczniom i młodzieży tarnowskich szkół i placówek oświatowych. Utalentowani uczniowie mogą zrealizować swoje marzenia o występach dla publiczności w rodzinnym mieście, dysponując nowoczesnym amfiteatrem.

Czytaj więcej: Tarnów ma głos  - kolejny koncert i finał

Pałacowy sezon planszówkowy rozpoczęty!

Wrześniowym Planszowiskiem rozpoczęliśmy szósty sezon spotkań z grami planszowymi.

I choć jesienne słońce zachęcało do aktywności na świeżym powietrzu, najwierniejsi gracze nie zawiedli. Sezon planszówkowy uważamy za rozpoczęty! Zapraszamy na kolejne spotkania – najbliższe już w październiku. Planszowiska to imprezy cykliczne, odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca w godz. 11.00 – 14.00. Gry udostępniamy bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Pałacowy sezon planszówkowy rozpoczęty!

Weź planszówkę na wakacje!

Czerwcowe Planszowisko było ostatnim spotkaniem w bieżącym roku szkolnym. Cieszymy się, że nasze zaproszenie do świata gier planszowych, strategicznych i bitewnych spotkało się z tak dużym odzewem. Przyjazna atmosfera i duch dobrej zabawy to znaki firmowe sobotnich pałacowych rozgrywek. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wolontariusze - Adam Sypek, Kamil Makowski i Gotard Kruk. Dziękujemy za cierpliwość i poświęcony czas!

Dziękujemy Tarnowskiemu Klubowi Fantastyki Tarnawar za owocną współpracę.

Planszówki uczą i bawią - wiemy to doskonale, dlatego będziemy kontynuować ideę grania bez prądu.

Tymczasem życzymy dobrych, słonecznych wakacji i przypominamy - nie zapomnijcie zabrać ze sobą ulubionej gry! Do zobaczenia na skrzyżowaniu planszówkowych szlaków!

Czytaj więcej: Weź planszówkę na wakacje!

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?