Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Judo: XXIV Międzynarodowy Turniej w Bochni

XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO 18.06.2022 Bochnia
Końcówka sezonu przynosi kolejne, świetne wyniki judoków Pałacu. Tym razem to w kategorii dzieci starszych i dzieci młodszych możemy pochwalić się sukcesami. 18 czerwca 2022r. podczas XXIV MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO w Bochni w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy wysoką 7 pozycję na 35 klubów z 5 krajów. Indywidualnie medale zdobyli:

m-ca I
Dawid Wojna, Sandra Koryga, Emil Płonka i Antoni Mleczko

m-ca II
Franciszek Cyrek, Gabriela Szczepanik i Aleksander Wójcik

m-ca III
Piotr Sęk, Ksawery Żyradzki, Adam Mleczko, Jeremiasz Banek, Piotr Kocoł, Kacper Koryga i Borys Sikorski

G R A T U L U J E M Y

Bochnia 1 foto

Bochnia 2 foto

Bochnia 3 foto

Judo: Udany start naszych zawodników

14 maja 2022 roku w Krakowie odbył się kolejny Memoriał im. Piotra Tuczyńskiego - Cracow Judo Cup, zawody będące zarazem Otwartymi Międzynarodowymi Mistrzostwami Małopolski Młodzików i Dzieci w judo.

Medale srebrne wywalczyli:
Gabriela Szczepanik, Joanna Sokołowska, Sambor Suski i Emil Płonka

Medale brązowe wywalczyli:
Dawid Wojna, Ksawery Żyradzki, Stanisław Stanisz, Aleksander Wójcik i Borys Sikorski

G R A T U L U J E M Y !!

Judo: Złoto Aleksandry Worwy w Pucharze Polski

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Świetny wynik na koniec sezonu. ZŁOTO Aleksandry Worwy !
5 czerwca 2022 roku w Gdyni odbył się międzynarodowy turniej judo juniorów młodszych - Puchar Polski. Komplet zwycięstw i złoty medal w kat. wagowej do 63 kg zdobyła Aleksandra Worwa. W drodze do finału pokonała trzy rywalki (dwie Polki i reprezentantkę Izraela), a w samym finale przez trzymanie wygrała z zawodniczką z Krosna.
Piąte miejsce w niższej kat. do 57 kg wywalczyła Wiktoria Wojna.

Ola Baltic

Judo: Udany start zawodników MKS PM Tarnów

7 maja 2022 w Rybniku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo, ważny turniej judo brany do klasyfikacji sportu młodzieżowego. Reprezentanci MKS Pałac Młodzieży Tarnów, Oliwia Leżoń i Michał Małek w turnieju takiej rangi startowali pierwszy raz i to w nowych, wyższych kategoriach wagowych. Oboje zajęli piąte miejsce co należy uznać za bardzo dobry wynik.