Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcja wolontariuszy pałacu dla Fundacji „Zmieńmy Świat”. „WAKACYJNA PAKA DLA ZWIERZAKA”

Wolontariusze z Klubu Aktywnej Młodzieży koordynują akcję zbiórki karmy dla bezdomnych psów i kotów” dla Fundacji „Zmieńmy Świat. Zachęcamy do włączenia się w akcję – liczy się każda puszka. Karmę mokrą i suchą zbieramy do 10 czerwca. Można zostawiać w sali nr 16 (na parterze) w poniedziałek w g.15:30-19:30 i wtorek w godz. 15:00-18:00 lub na portierni z dopiskiem: „Dla Fundacji Zmieńmy Świat”. Za pomoc z góry dziękujemy.

„Drugie życie banerów” – ANIOŁY

Banery od kandydatów startujących w wyborach samorządowych 2014 r., tektury z Tarnospinu i kawałki łańcuchów choinkowych – czyli jak zrobić coś kreatywnego. Pod okiem Pani Małgorzaty Kądzieli powstały piękne anioły, które zostały przeznaczone na kiermasz charytatywny i udekorowanie choinki na tarnowskim Placu Sienkiewicza. Do akcji włączyły się wolontariuszki z Klubu Aktywnej Młodzieży z Panią Iwoną Kędroń, wychowankowie pracowni plastycznej Pani Małgorzaty Kądzieli,  dzieci ze świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie i uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. – zobacz zdjęcia

Pracownia plastyczna Pani Małgorzaty Kądzieli
fot. Iwona Kędroń

Czytaj więcej: „Drugie życie banerów” – ANIOŁY

Pałacowa akcja pomocy dla bezdomnych zwierząt

Pałac Młodzieży współpracuje z Fundacją "Zmieńmy Świat" włączając się w zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. W tym roku pierwsza akcja zorganizowana przez wolontariuszy z Klubu Aktywnej Młodzieży odbyła się w dniach 25 września - 23 października 2014 r. Do akcji włączyło się 33 wychowanków z 4 pracowni: Dziecięcego i Muzycznego Klubu Edukacyjnego, Akademii Malucha i pracowni języka angielskiego. Udało się zebrać ok. 28 kg karmy dla psów i kotów. W poniedziałek 27 października odwiedził Dziecięcy Klub Edukacyjny prezes Fundacji "Zmieńmy Świat" Krzysztof Giemza, który osobiście podziękował im oraz ich rodzicom za pomoc dla zwierząt.

Czytaj więcej: Pałacowa akcja pomocy dla bezdomnych zwierząt 

Pałac Młodzieży dla WOŚP

Oprócz tego, że w Pałacu Młodzieży ma swoją tradycyjną siedzibę główny sztab tarnowskiej Orkiestry, w niedzielę 11 stycznia także 9-osobowa grupa wolontariuszy z Pałacu Młodzieży zbierała pieniądze podczas 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać kwotę w wysokości 1287,28 zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej:  Pałac Młodzieży dla WOŚP

Podkategorie

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?