Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hala sportowo-widowiskowa - oferta wynajmu

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą skorzystania z naszych obiektów, które nadają się do przygotowania zarówno spotkań kameralnych, jak i imprez masowych.

 

Oferta wynajmu HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ

Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Nasza oferta wynajmu hali skierowana jest przede wszystkim do agencji artystycznych, impresariatów, jak również firm zainteresowanych organizacją dużych przedsięwzięć artystycznych typu: koncerty muzyczne, wieczory artystyczne, występy kabaretowe, przedstawienia, widowiska, zawody sportowe itp.


Hala dysponuje sceną teatralno-widowiskową o wymiarach 20,7 m x 10,9 m, wysokość sceny to 5,75 m i jest ona umieszczona 50 cm od poziomu zero. Pomieszczenie wyposażone jest w kaskadowy układ miejsc siedzących, co umożliwia komfortowy odbiór każdemu          z widzów. Scena oddzielona jest od miejsc siedzących płytą boiska o wymiarach 17,5 m x 30 m, która może być zagospodarowana jako sektor stojący lub stanowić dodatkową część miejsc siedzących.

Hala posiada 992 miejsca siedzące. Możliwa jest dostawka 450 krzeseł na płycie boiska.

Przed budynkiem znajduje się duży bezpłatny parking, a dla samochodów obsługi imprezy (np. koncertu) jest do dyspozycji parking wewnętrzny.

Obecnie standard hali sportowo-widowiskowej można zakwalifikować jako dobry - średni (oczywiście spełnia warunki organizowania imprez, także masowych), ale    w najbliższym czasie planowany jest jej remont.

 

 

 

Dodatkowe informacje:

  • moc przyłączenia 40 kW
  • oświetlenie i nagłośnienie imprez zapewniają użytkownicy hali we własnym zakresie, ale możliwe jest skorzystanie – po uprzednim uzgodnieniu – ze sprzętu będącego w dyspozycji Pałacu Młodzieży

Możliwy wynajem sali w systemie godzinowym lub całodziennym.

Istnieje możliwość dodatkowych usług według indywidualnych potrzeb klienta. W ich zakres może wchodzić m.in. poprowadzenie podczas imprezy konferansjerki przez przygotowanych pracowników Pałacu Młodzieży, catering, dodatkowe nagłośnienie lub oświetlenie.

 

Cena ustalana indywidualnie.

W celu wynajmu sali i uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Pałacu Młodzieży  w godz. 8:00 - 18:00,  tel. 14 / 622-03-85.

Obowiązuje rezerwacja pisemna: fax: 14 / 621-15-41; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.