Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Znamy Laureata konkursu „Alfik Matematyczny” – znakomity wynik wychowanka Pałacu Młodzieży

Znamy już wyniki XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Alfik”. W tym roku w konkursie wzięło udział 38 wychowanków uczęszczających na zajęcia z „Akademii Logicznego Myślenia” oraz matematyki prowadzonych przez Magdalenę Baryczka oraz  Wiesława Konieczny. Każdy z uczniów miał do rozwiązania 30 zadań- po 10 za 3, 4, 5 punktów.

Uczestnik zajęć „Akademii Logicznego Myślenia” Pałacu Młodzieży Oskar Szalecki został laureatem konkursu „Alfik Matematyczny” zajmując 4 miejsce w województwie małopolskim oraz 30 miejsce w kraju. W nagrodę otrzymał tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach dofinansowany w 82%.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

1.      Mateusz Wrzos kl. II SP

2.      Paulina Sacha kl. II SP

3.      Mateusz Brożek kl. IV SP

4.      Mateusz Rzeszótko kl. IV SP

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

1.      Hubert Bartkowski  kl. III SP

2.      Jakub Minorczyk kl. III SP

3.      Bartosz Brach kl. IV SP

4.      Jakub Łabno kl. IV SP

Dodatkowo Norbert Lisowski (kl. I G) oraz Mateusz Brożek (kl. IV SP) wywalczyli darmowy udział w konkursie MAKS 2017.

Wszystkim wychowankom Pałacu Młodzieży biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach matematycznych.