Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Uczestnicy "pałacowych" zajęć j. niemieckiego w konkursie DEUTSCHFREUND

Mamy już wyniki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND. Najwyższe lokaty na szczeblu Pałacu Młodzieży w Tarnowie zajęli: Zuzanna Marszalik, Zofia Żak i Mikołaj Duch. Zosia Żak uplasowała się jednocześnie na trzecim miejscu w województwie małopolskim w kategorii klas pierwszych gimnazjum. Gratulujemy!
W konkursie organizowanym przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej wzięło udział około 6 tysięcy uczestników z całego kraju. Nasz udział w tym przedsięwzięciu możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców PM. Także nagrody dla najlepszych sfinansowali rodzice.