Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy wychowanków z Pracowni Języka Polskiego

W dniach 15-16 maja 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie odbył się I Konkurs Recytatorski Twórców Współczesnych. Trzy uczestniczki zajęć teatralnych z Pracowni Języka Polskiego Pałacu Młodzieży w Tarnowie, którymi opiekuje się Izabela Surdej, zdobyły wyróżnienia: Magdalena Szwed (z grupy starszej), Emilia Michalska i Natalia Michalska (z grupy młodszej).

 

 

W konkursie, który miał zasięg małopolski, wzięło udział ponad 100 recytatorów. Przewodniczącą Jury była Anna Piróg-Karaszkiewicz, aktorka filmowa i teatralna, absolwentka krakowskiej PWST. Prezentacje konkursowe oceniały również: Magdalena Szymanowska – polonistka, Agata Rusin – nauczyciel prowadzący zajęcia z dziecięcymi i młodzieżowymi grupami teatralnymi oraz Weronika Nawieśniak – absolwentka XXI LO, uczestniczka zespołów teatralnych.

Serdecznie gratulujemy! zobacz zdjęcia>>