Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Planszowisko dla WOŚP!

W sobotę 9 stycznia 2016 r. w godz. 11.00 – 14.00 zapraszamy do Pałacu Młodzieży na spotkanie z grami planszowymi i karcianymi. – To będzie wyjątkowe Planszowisko, bowiem razem z Tarnowskim Sztabem zagramy, po raz trzeci, w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – mówią organizatorzy. I dodają – Tradycyjnie, wszystkie gry udostępnimy bezpłatnie, ale liczymy na wielkie serca naszych graczy i hojne wsparcie Orkiestry.  Planszówki posiadają walory edukacyjne, integracyjne i towarzyskie. Uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację, rozwijają inteligencję i są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W imieniu organizatorów – Pałacu Młodzieży w Tarnowie i Fundacji Promocji Artystycznej Aspiranci - zapraszamy graczy w każdym wieku!