Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

PAŁACOWY PISAK czyli napisz piosenkę z Rafałem Huszno


Podczas I edycji Tarnowskiego Festiwalu Kreatywności Kreator 2015, który odbędzie się 20 czerwca nieopodal Gemini Park Tarnów, wraz z organizatorami, szkołami i organizacjami społecznymi Pałac Młodzieży zachęca do wzięcia udziału w warsztatach pisania utworów poetyckich i tekstów muzycznych . Gościem specjalnym warsztatów będzie popularny i lubiany muzyk rockowy Rafał Huszno, autor tekstów i muzyki, wokalista i gitarzysta, m.in. lider grupy Totentanz. Młodych poetów, tekściarzy, przyszłych wokalistów zapraszamy, aby podzielili się swoją twórczością i/lub dopracowali warsztat pod opieką zawodowca. Celem spotkania jest promowanie aktywności i twórczości młodych ludzi oraz umożliwienie wypowiedzi  osobom,  które trafnie komentują współczesne problemy swojego pokolenia. Zrealizowanie otwartych warsztatów jest rodzajem publicznej rozmowy czy debaty, tym bardzie zapraszamy do wzięcia udziału, wypowiedzenia się, dyskusji i wspólnej pracy. Być może to zetknięcie z kreatywnym pisaniem spowoduje potrzebę realizacji takiego projektu w przyszłości, być może powstanie tekst do piosenki rockowej lub spotkają się ludzie, którzy mają podobne pasje i poprzez sztukę, literaturę, muzykę chcą komunikować się ze światem. 20 czerwca, pod Gemini, spotykamy się w godzinach: 12-18. Zapraszamy.