Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Styczniowe Planszowisko - Zagramy dla WOŚP!

Już w najbliższą sobotę 10 stycznia 2015 r. w godz. 11.00 – 15.00 zapraszamy do Pałacu Młodzieży na kolejne spotkanie z grami planszowymi, bitewnymi i strategicznymi. – Ta edycja Planszowiska będzie wyjątkowa, bowiem razem z Tarnowskim Sztabem zagramy, po raz kolejny, w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – mówią organizatorzy. I dodają – Tradycyjnie, wszystkie gry udostępnimy bezpłatnie, ale liczymy na wielkie serca naszych graczy i hojne wsparcie Orkiestry. Oprócz stałych atrakcji, na styczniowym Planszowisku odbędzie się turniej spostrzegawczości z grą Dobble. Zapisy na turniej od godz. 11.15 do 11.50. Początek: 12.00. Czas trwania: 90 min. Wiek graczy: od 8 do 108 lat. Właściciel najbystrzejszego oka wygra piękne okulary przeciwsłoneczne brytyjsko-japońskiej marki Superdry, ufundowane przez firmę Zacny Optyk.

Planszowiska to imprezy cykliczne dedykowane miłośnikom gier planszowych w każdym wieku, organizowane w  drugie soboty miesiąca przez Pałac Młodzieży w Tarnowie, Tarnowski Klub Fantastyki oraz Centrum Gier Planszowych i Karcianych 6 oczek.