Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wychowanka Pałacu Młodzieży europejskim jurorem

Uczestniczka zajęć kulturalno-teatralnych Pałacu Młodzieży członkiem jury Europejskiej Nagrody Filmowej Młodego Widza EFA YAA, organizowanej przez Europejską Akademię Filmową.

Zuzanna Szura, uczestniczka zajęć kulturalno-teatralnych, jako jedna z kilkudziesięciu osób, reprezentowała Polskę, zasiadając w komisji jurorskiej EFA YAA. To międzynarodowe wydarzenie kulturalne skierowane do młodych widzów w wieku 12-14 lat z całej Europy. Do tej pory w wydarzeniu brało udział 55 miast z 34 państw.

Młodzi jurorzy z całej Europy w dniu 25 kwietnia 2021r. pełnili rolę profesjonalnego jury i głosowali na zwycięzcę tuż po projekcjach konkursowych filmów wybranych przez Europejską Akademię Filmową.

W prawdziwie europejskim głosowaniu, młodzi jurorzy przekazali swój werdykt do Erfurtu (Niemcy), gdzie został ogłoszony zwycięzca podczas ceremonii wręczania nagród transmitowanej na żywo