Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Pracownia sztuki kulinarnej „art cafe”

Pracownia Sztuki Kulinarnej Pałacu Młodzieży istnieje od 1958r. Ten okres, z dużymi tradycjami cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników pracowni. Zarówno dzieci, młodzież pod okiem pracującego nauczyciela, zdobywało widzę teoretyczna i praktyczną kunsztu sztuki kulinarnej.

Grono uczestników dla własnych potrzeb i zainteresowań skorzystało z porad praktycznych i zdobyli umiejętności organizowania przyjęć okolicznościowych, dekoracji potraw, stołów i wnętrz.

Zainteresowani poznali zasady kuchni orientalnych, przygotowanie potraw kuchni orientalnych.
      

Pracownia Sztuki Kulinarnej propaguje „Zdrowy styl życia” można również poznać podstawowe zasady haftu i drobnych robótek ręcznych potrzebnych do dekoracji stołów i wnętrza pomieszczeń związanych z przyjęciem, zasad podawania potraw oraz carvingu.

 

 

 

         Do pracowni zapraszamy dzieci, młodzież i studentów zainteresowanych przygodą kulinarną, na ciekawe zajęcia i smakowite propozycje od 10 roku życia