Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WSPINACZKA. Kinga Pałka z Pałacu Młodzieży Mistrzynią Polski

Kinga Pałka z Pałacu Młodzieży Mistrzynią PolskiW sobotę i niedzielę (16-17 października 2021 r) młodzi zawodnicy startowali w  Mistrzostwach Polski Juniorów oraz tych Młodszych i Młodzików 2021, które organizowała PWSZ w Tarnowie. Świetna organizacja pozwoliła na komfort dla startujących i kibiców. Do zdobycia były medale w dwóch konkurencjach: prowadzenie i czas. Trzecia konkurencja olimpijska, która odchodzi już w zapomnienie, to trójbój, obejmująca zawody które odbyły się w lipcu w Rzeszowie.

Zawodnicy Pałacu Młodzieży prowadzeni przez trenera Marcina Bibro, w konkurencji na czas powalczyli i osiągnęli miejsca odpowiednio: 12 - Filip Łoboda, 10 - Zuzanna Płonka, 5 - Natalia Bibro, 2 - Kinga Pałka.

Dodatkowo Kinga Pałka z liną zdobyła brązowy medal, a w trójboju olimpijskim uwzględniającym srebro z Rzeszowa została Mistrzynią Polski.

Gratulujemy młodym talentom i życzymy dalszych sukcesów.

Pełne wyniki na stronie PZA: http://pza.org.pl/news/news-pza/mistrzostwa-polski-juniorow-tarnow-2021-wyniki