Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Sukcesy pałacowych judoków w Drużynowym Pucharze Polski

W dn. 29.11.2014r. w Luboniu pod Poznaniem odbył się Drużynowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików (nieoficjalne Drużynowe MP). Startowały reprezentacje województw. W drużynie woj. małopolskiego startowało trzech zawodników i trzy zawodniczki MKS Pałac Młodzieży Tarnów, co stanowiło największą liczbę spośród klubów w województwie.

Byli to: Gabriela Gut, Gabriela Grzegórzek, Magdalena Górska, Dominik Duź, Krzysztof Gruchała, Hubert Włodarski oraz rez. Karol Knapik.

Nasi wychowankowie walnie przyczynili się do sukcesu w zawodach, w których w kat. chłopców Małopolska zdobyła złoty, a w rywalizacji dziewcząt srebrny medal. Chłopcy pokonali kolejno zespoły woj.: mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego (półfinał) i w finale dolnośląskiego. Dziewczęta na swej drodze pokonały zespoły województw: mazowieckiego, podkarpackiego, dolnośląskiego (półfinał) i finale uległy drużynie woj. śląskiego.