Sukcesy sekcji judo w Pucharze Polski Juniorów Młodszych !

Sukcesy sekcji judo w Pucharze Polski Juniorów Młodszych  !

Bardzo dobrze zakończyli wiosenny sezon zawodnicy Pałacu Młodzieży w zawodach ogólnopolskich -  Pucharze Polski Juniorów Młodszych,  który odbywał się w Opolu w  sobotę 04 czerwca.

Powracająca po ciężkiej kontuzji Magdalena Górska zajęła w wadze 70 kg. drugie miejsce.  Zawodniczka naszego klubu pokonała m.in. przez ippon wicemistrzynię ostatniej Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży Nel Licznerską z Bydgoszczy. Przypomnieć należy, że kontuzja wyeliminowała Magdę z udziału w OOM.

W wadze 55 kg. trzecie miejsce zajął Dominik Duź . Dominik uległ w pierwszej walce późniejszemu zwycięzcy wagi Igorowi Matusiakowi z UKJ Yuko Józefów, by w kolejnych czterech walkach przez efektowne ippony zapewnić sobie brązowy medal.

Opiekunem podczas zawodów był trener Bogusław Kocik.