Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów w najlepszej czwórce zespołów w Polsce !

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów

w najlepszej czwórce zespołów w Polsce !

II miejsce w Krakowie w ¼  Finałów Pucharu Związku Piłki Ręcznej i awans do ½ !

 

Modzicy MKS PM MPEC Tarnw I 20.04.18

 

 

            Od piątku do niedzieli / 01 – 03.06.18 / w Krakowie odbywał się turniej piłki ręcznej  w kategorii młodzików – 1/4 Finałów Związku Piłki Ręcznej w Polsce – nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii. W turnieju obok młodzików MKS PM MPEC Tarnów prowadzonych przez trenera Szczepana Greczyńskiego wzięły udział drużyny gospodarzy SKS Kusy Kraków oraz SPR Pogoń 1945 Zabrze i MKS MOS Wrocław. W pierwszym meczu tarnowianie wygrali siedmioma bramkami z drużyną z Wrocławia. W II dniu młodzi tarnowscy szczypiorniści ulegli faworyzowanej drużynie     z Zabrza. W ostatnim trzecim dniu turnieju pewnie pokonali 6 bramkami drużynę gospodarzy SKS Kusy Kraków i wspólnie z drużyną z Zabrza uzyskali awans do najlepszej „ czwórki „ zespołów w tej kategorii – rocznika 2003 i mł.

               Stawkę drużyn uzupełniają renomowane zespoły zaplecza ekstraligi męskiej PGE VIVE Kielce i KS SPR Chrobry Głogów. Turniej odbędzie się w terminie 15 – 18 czerwca systemem Final Four. W Półfinale tarnowianie zmierzą się z PGE VIVE Kielce a następnym dniu wygrani zagrają o złoto z wygranym z meczu Pogoń Zabrze i KS Chrobry Głogów, zaś przegrani zawalczą o brązowy medal. Gratulujemy awansu tarnowianom do najlepszych zespołów i trzymamy kciuki w walce o medale.

                            Gospodarza turnieju poznamy za kilka dni, czyniąc starania aby to był Tarnów !

Wyniki drużyny MKS PM MPEC Tarnów

MKS PM MPEC Tarnów -             MKS MOS Wrocław                        30:23   (13:8)

SPR Pogoń 1945 Zabrze -            MKS PM MPEC Tarnów -             28:13     (9:11)

SKS KUSY Kraków            -             MKS PM MPEC Tarnów                28:34     (10:19)

Skład zespołu i zdobyte bramki w turnieju:

Bramkarz: Michał Zarzycki i Mateusz Chłopek

Zawodnicy i bramki:

Jakub Sikora /5/, Kacper Zając, Jakub Wzorek /2/, Kacper Bień, Klaudiusz Kasprzyk /2/, Konrad Wątroba /12/, Kamil Gromadzki, Szymon Wajda, Patryk Majcher /23/, Jakub Kociuba /12/,Michał Mucha /9/, Korneliusz Małek /2/, Dominik Starzyk /11/, Kamil Mruk , Igor Tarczoń.

Trener: Szczepan Greczyński    

Kierownicy: Wojciech Pierzchała i Janusz Wątroba