Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Judo: Sukcesy judoków Pałacu

sobota 12 maja 2018r.

Alicja Mleczko i Paweł Rutkowski awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W Bytomiu podczas II eliminacji do tego turnieju zajęli odpowiednio V i III miejsce.

Młodsi zawodnicy sekcji rywalizowali w Wolbromiu podczas Turnieju Rankingowego Dzieci.
Emilia Banek oraz Krzysztof Aksamit wygrali wszystkie walki (po 4 pojedynki) i zdobyli złoty medal w swoich kategoriach.

aksamit banek

niedziela 13 maja 2018r.
Nina Hynek zajęła II miejsce w rozegranych w Bytomiu Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.